Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
17.08.2021
Через що кременчуківцю відмовили у прийнятті на роботу?

Державні виконавці застосовують правові санкції, котрі не в кращу сторону змінюють життя кожного боржника по аліментах.

Через що кременчуківцю відмовили у прийнятті на роботу?

Через що кременчуківцю відмовили у прийнятті на роботу?Працевлаштуватися, перебуваючи у Єдиному реєстрі боржників (https://erb.minjust.gov.ua/), не вдасться – переконався один із мешканців Кременчука та погасив 150-тисячну аліментну заборгованість перед своєю родиною.

Подібні переконання рано чи пізно з’являються у багатьох неплатників аліментів, адже попри свою зухвалість та принциповість, їм все ж таки набридає «ярмо» обмежень.

Державні виконавці застосовують правові санкції, котрі не в кращу сторону змінюють життя кожного боржника по аліментах.

Завдяки наявній електронній базі не лише фінансові установи, а й майбутні роботодавці також мають право перевірити свого потенційного працівника. У разі виявлення кандидата на посаду в даному реєстрі, рішення про працевлаштування може бути прийнято не на його користь.

Адже разом з перебуванням у списках боржників, особа обмежується й у деяких права, через що вона не зможе виконувати професійні обов’язки, наприклад:
  • у справах виїхати за кордон;
  • керувати транспортними засобами;
  • користуватися зброєю.
Отже, щоб відновити трудову діяльність, кременчуківцю довелося позбутися всіх застосованих фахівцями юстиції Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) примусових заходів. Відтак, окрім самої суми боргу, яка склала майже 100 тисяч гривень,  батько сплатив дитині ще й штраф за несвоєчасне перерахування аліментів – 50 тисяч гривень, а державі – 10 тисяч гривень виконавчого збору. Тільки після повного розрахунку з дитиною, чоловік мав змогу працевлаштуватися.

Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 611
Теги: КРЕМЕНЧУК, прийняття на роботу
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ