Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
14.03.2012
ДАІ Полтавщини периконує, що використання дитячого автокрісла допоможе уникнути жертв ДТП


ДАІ Полтавщини закликала перевозити дітей в автомобільних кріслах

ДАІ радить батькам при перевезенні дітей у авто використовувати автомобільні дитячі крісла

Державтоінспекція області закликала усіх дорослих заздалегідь піклуватися про безпеку своїх дітей. З початку 2012 року на дорогах Полтавщини сталося 16 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, в яких травмовано 17 неповнолітніх та 1 дитина загинула. У 6-ти автопригодах 8 дітей постраждали, перебуваючи в якості пасажирів.

Констатуючи такі факти, а саме ДТП з дітьми-пасажирами, слід відзначити, що відповідальність за травмування у таких випадках повністю лягає на водіїв — батьків, родичів чи інших осіб, які доглядають дитину.

Одним із заходів безпеки дитини — пасажира є дитяче автокрісло. Обираючи вказаний захід пасивної безпеки радимо, перш за все, звертати увагу на його відповідність загальним вимогам безпеки.

Воно повинно відповідати віковій групі дитини. Має бути можливість регулювання висоти і ширини спинки дитячого автокрісла, а також фіксаторів ременів безпеки, які в сукупності дозволяють налаштувати крісло індивідуально.

Пам’ятайте, комфортне розташування малюка в автомобільному кріслі не тільки убезпечить його життя, але й дозволить водію безперешкодно сконцентруватися на управлінні автомобілем.

За недотримання заходів пасивної безпеки, яким в даному випадку являється дитяче крісло, стаття 125 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає попередження.
Лояльний характер адміністративного стягнення свідчить про те, що законодавець закликає до усвідомленого ставлення батьків та осіб, що їх замінюють до безпеки дітей, за яких вони несуть не тільки моральну, але й юридичну відповідальність, наслідки якої, залежно від обставин, можуть бути значно серйознішими.

УДАІ УМВС України в Полтавській області


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 1257
Теги: Безпека, Державтоінспекція, Полтавщина, автомобільне крісло, діти
Всього коментарів: 1

0
1 И   (14.03.2012)
Село Гребёнка, исправьте в заглавии "перИконує" на "перЕконує" и почитайте еще раз букварик))

Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ