Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
24.05.2011
Відтепер даішники при виконанні зобов'язані "мигати"


Відтепер ДАІшники при виконанні зобов'язані "мигати"

Вчора набув чинності наказ МВС № 131 «Про затвердження Змін до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС».

Окрім деяких норм цей документ, зокрема, містить зобов’язання патрулювати дороги на автомобілі із включеними проблисковими маячками синього кольору.

Мова йде про патрулювання для профілактики і попередження ДТП на автошляхах державного значення між стаціонарними постами і без таких постів, в межах території обслуговування.

Якщо патрульні ДАІ, що нестимуть службу на сполученнях автошляхової мережі, не включать «мигалки», то вони вважатимуться не при виконанні.

Окрім цього, власників автомобілів радує норма, що відтепер ДАІшники нестимуть службу не там, де їм зручно, а виключно у місцях концентрації ДТП та з урахуванням часу доби, інтенсивності руху та виду правопорушень, унаслідок яких відбуваються ДТП.

Начальник прес-служби УДАІ УМВС України в Полтавській області Наталія Варченко сказала, що жодних інструкцій з приводу наказу полтавська ДАІ ще не отримала. Однак виконати його обласна інспекція готова. Всі патрульні автомобілі обладнані проблисковими маячками синього та червоного кольорів.

Джерело: «Полтавщина»


Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 975
Теги: Державтоінспекція
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ