|
22.08.2021 До реанімації Миргородської лікарні потрапила дворічна дитина після отруєння бензином
| ||
Потерпіла – мешканка села Устивиця Миргородського району 21 серпня о 15.00 до реанімації Миргородської лікарні інтенсивного лікування привезли дворічну дитину з отруєнням.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині браконьєр натягав шістьма сітками 57 кілограмів риби (ФОТО) Як стало відомо з оперативного зведення ГУ ДСНС України в Полтавській області, маленька мешканка села Устивиця Миргородського району отруїлася бензином. Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

Потерпіла – мешканка села Устивиця Миргородського району 21 серпня о 15.00 до реанімації Миргородської лікарні інтенсивного лікування привезли дворічну дитину з отруєнням.


















