|
21.10.2016 Гандбольна команда «Гребінка» стала бронзовим призером змагань у Конотопі
| ||
15 жовтня у фізкультурно-спортивному комплексі ДЮСШ М.Маміашвілі відбувся відкритий Кубок міста з гандболу серед чоловічих команд, присвячений Дню захисника України.З цієї нагоди до Конотопа завітали команди з Харкова, Гребінки Полтавської області та м. Суми. У запеклій боротьбі абсолютним переможцем стала команда ГК «Конотоп». Свою перемогу команда присвятили своєму першому тренеру Олегу Демидку, якому виповнилось 75 років. Друге місце посіла команда ГК «Інтайм» з міста Суми. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Став відомий переможець чемпіонату Гребінківщини з футболу Бронзовим призером стала команда ГК «Гребінка». В кожній команді були визначені кращі гравці, в ГК «Конотоп» кращим став Валерій Рибець. Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці" Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

15 жовтня у фізкультурно-спортивному комплексі ДЮСШ М.Маміашвілі відбувся відкритий Кубок міста з гандболу серед чоловічих команд, присвячений Дню захисника України.



















