Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
02.03.2012
Гребінківська армія весняних призовників стартує у квітні


Гребінківська армія весняних призовників стартує у квітні

Служба у Збройних Силах України є почесним обов’язком кожного молодого чоловіка.

Ми проводжаємо до лав армії своїх близьких і наказуємо вірно служити своєму народові та примножувати кращі традиції українського війська, бути вірним військовій присязі. Коли йдуть служити наші земляки, то кожен розуміє, що є нащадком славного козацького роду.

За даними відділу комплектування Гребінківського військомату, відповідно до Указу Президента, весняний призов цьогоріч розпочнеться з 1 квітня і триватиме до кінця травня.

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України від 4.11.2011 року №1009/2011 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році» з 1 квітня по 31 травня 2012 року у Гребінківському районі проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю Гребінківського району, для призову на строкову військову службу, підлягають усі громадяни 1994 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 18 років, а також громадяни, які народились у 1994-1987 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних причин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Гребінка, вулиця Петровського 18, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути в районний військовий комісаріат до 04 квітня 2012 року, маючи при собі документи, що засвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Гребінківського району, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитись в районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військовуслужбу» керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів, навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Призовників, які не з´являться у військовий комісаріат для проходження медичної комісії, примусово притягнуть до обстеження.

Служити у війську солдати будуть 12 місяців.

Військовий комісар Гребінківського районного
військового комісаріату


Схожі матеріали:
👁 1342
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Гребінківський район, Україна, військова служба, призов, громадяни, Гребінка, армія
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ