Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини району
13.07.2016
На Гребінківщині підведено підсумки весняного призову на строкову військову службу

З міста Гребінка призвано 6 осіб

На Гребінківщині підведено підсумки весняного призову на строкову військову службуЗгідно з Указом Президента України № 122/2016 від 29.03.2016 року та відповідно до Закону України " Про військовий обов'язок і військову службу" з 1 травня по 30 червня 2016 року в Гребінківському районі пройшов призов на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, Національної гвардії та інших військових формувань.

В цілому по Гребінківському району призов пройшов організовано. На строкову військову службу призвано 13 чоловік, що складає 100% від планованого завдання.

З міста Гребінка призвано 6 осіб, з Олександрівської сільської ради - 2 чоловіка, з Тополівської сільської ради - З чоловіка, з Слободо-Петрівської та Короваївської сільських рад - по одному чоловіку.

Розподіл призовних ресурсів наступний: до Національної гвардії України - 7 осіб до Прикордонних військ України - 3 особи до Збройних Сил України - 3 особи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гребінківські правоохоронці провели виїздний прийом громадян у Майорщинській сільраді

Викликає тривогу той факт, що з усіх призовників (13 чоловік) тільки 4 особи повністю здорові, тобто придатні без обмежень, що складає 31 %. Інші 9 чоловік мають обмеження по різного роду захворювання.

Всі наші призовники в даний час направлені в навчальні центри, після чого вони будуть направлені у військові частини, але в зону проведення антитерористичної операції вони направлятися не будуть.
 
Гребінчин край


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини району | Переглядів: 1061
Теги: 2016, Весна, Гребінка, прзовники, призов, армія
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ