Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Культура
27.03.2015
Гребінківські любителі поетичного слова зібралися в краєзнавчому музеї

На цьому поетичному святі відбулося знайомство школярів з творчістю Валентини Миколаївни Рябокінь

Гребінківські любителі поетичного слова зібралися в краєзнавчому музеї У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня.

Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

В Україні теж щороку відмічають День поезії. З нагоди цього свята у Гребінківському краєзнавчому музеї 20 березня зібралися любителі поетичного слова: старшокласники міських шкіл, вчителі, працівники відділу культури.

Цікаво та змістовно розповіла про славетних українських поетів завідуюча народним краєзнавчим музеєм Л. А. Безвиненко. Людмила Андріївна говорила про геній Тараса Шевченка, Євгена Гребінки, читала свої улюблені вірші Дмитра Луценка, Вадима Крищенка, Ліни Костенко.

Оскільки цей рік ювілейний для нашого земляка - Василя Симоненка, то у музеї звучали пророчі слова його поезій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці відзначили 80-річчя від дня народження Василя Симоненка

Людмила Андріївна також розповіла про наших гребінківських поетів Миколу Катруша, Миколу Нетесу, прочитала любовну лірику Володимира Русина.

На цьому поетичному святі відбулося знайомство школярів з творчістю Валентини Миколаївни Рябокінь. Жінка народилася у Слободо-Петрівці, здобула освіту економіста, працювала бухгалтером у Гребінці.

Та від своїх цифр і підрахунків Валентина Миколаївна відходила вдома, коли бралася за улюблену справу - написання віршів. Свої поезії вона прочитала дітям, розкривши душу. Адже поезія - це музика душі...

 

Гребінчин край


Схожі матеріали:
👁 1137
Категорія: Культура
Теги: юнеско, День поезії, краєзнавчий музей, Гребінка
Всього коментарів: 1

0
1 Cat   (27.03.2015)
Дуже гарна поезія лірична у Ніни Третяк,громадянська і лірична поезія Миколи Линовицького також. Гребінківщина багата поетичними талантами!

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ