Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

12.01.2015

Як часто полтавці перебували на лікарняному в 2014 році


Результати опитування Полтавців на тему: «Як часто Ви перебували на лікарняному в 2014 році?»


Волонтери Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» 11-12 січня провели соціологічне опитування «Як часто Ви перебували на лікарняному в 2014 році?».

 Перший заступник директора ПОБО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков повідомив, що в даному опитування взяли участь 400 мешканців міста Полтави працездатного віку, а саме з числа молоді :100 жінок та 100 чоловіків, віком від 20 до 35 років та середнього віку, відповідно 100 жінок та чоловіків, віком від 40 до 55 років.

 Результати опитування:

 Молодь:

 - з опитаних 100 жінок, віком 20-35 років на лікарняному в 2014 році перебувало 24, або 24% (з них 12 чотири рази, 7 три рази, 5 два рази);

- з опитаних чоловіків, віком 20-35 років на лікарняному в 2014 році перебувало 3, або 3% (з них 1 два рази, 2 один раз).

Середній вік:

 - з опитаних 100 жінок, віком 40-55 років на лікарняному в 2014 році перебувало 11, або 11% ( з них 8 два рази, 3 один раз);

- з опитаних чоловіків, віком 40-55 років на лікарняному в 2014 році перебувало 28, або 28% ( з них 9 три рази, 11 два рази, 8 один раз).

 Як видно з результатів опитування, жінки, віком 20-35 років частіше перебувають на лікарняному, ніж жінки, віком 40-55 років, Волонтери асоціації дізнались, що це обумовлено в першу чергу тим, що жінки йдуть на лікарняний ще з причини хвороби своїх дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Державтоінспекція Полтавщини звертається до учасників дорожнього руху

Як відомо один з батьків може перебувати на лікарняному разом із своєю дитиною, тож жінки беруть цю відповідальність на себе. Відповідно жінки, віком 40-55 років мають дітей вже більш дорослих, а відтак йдуть на лікарняний суто з причин власного здоров’я.

Чоловіки, віком 20-35 років перебувають на лікарняному набагато менше, ніж чоловіки, віком 40-55 років. Волонтери асоціації поцікавились й цією тенденцією та визначили, що чоловіки молодого віку менше перебувають на лікарняному не тільки через гарне здоров’я, а й відсутність місця роботи, тобто більшість молодих людей є офіційно не працевлаштованими, тому ні про які лікарняні листи мова не йде. Чоловіки середнього віку перебувають на лікарняному з причин що стосуються свого здоров’я, переважно через серцево-судинні захворювання.            

Схожі матеріали:
👁 1380
Категорія: Полтавщина
Теги: лікарняний, полтавці, Опитування




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико...
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар...
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... Гребінківська громада втратила захисника Олексія...
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т...
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о...
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... Гребінківська громада долучилася до велопробігу ...
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... У Гребінківській громаді попрощаються із загибли...
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... У Гребінці яскраво стартували літні канікули для...
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на...
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього...
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт...
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... На Полтавщині після російської атаки зруйновано ...
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах...
У Гребінківській громаді попрощалися із захисник... У Гребінківській громаді попрощалися із захисник...
Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз... Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз...
Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн... Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн...
На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ... На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ...
У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м... У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м...
На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ... На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ