Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Культура
15.03.2014
Краєзнавець передав Гребінці свою бібліотеку

Уже багато років, живучи в Одесі, він займається дослідженням історії свого рідного краю

Краєзнавець передав Гребінці свою бібліотеку

У Гребінці добре знають Олексія Припутня.

Уже багато років, живучи в Одесі, він займається дослідженням історії свого рідного краю.

Акцент своїх історичних розвідок Олексій Іванович зробив на вивченні життя і творчості Євгена Гребінки.

Сам він родом із наших країв, а саме з села Грушківка. Йому 89 років. Він уже нічого не пише, і навіть не читає. Наприкінці свого життя Олексій Припутень вирішив подарувати свою колекцію книг гребін-ківській районній бібліотеці.

«01.03. з Одеси ми привезли близько 700 книг різноманітної тематики: від історичних до художніх, - розповідає колишня завідуюча Гребінківським відділом культури Надія Бутенко, - також привезені деякі архівні матеріали для краєзнавчого музею.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: На Гребінківщині пройшов фестиваль-конкурс – «Молодь обирає здоров’я»

Крім того, Олексій Іванович передавав усім гребінківцям, які його знають, щире вітання». Олексій Припутень запросив до Одеси саме Надію Василівну, бо він добре знав її ще на посаді керівника районного відділу культури, але не знав, що уже рік, як колишня влада звільнила її з цієї посади. Знаючи про погане здоров’я відомого краєзнавця, Надія Бутенко не могла не поїхати в Одесу.

Для організації поїздки за бібліотекою Надія Василівна звернулася за допомогою до голови Гребінківської районної ради Валерія Зінченка та до місцевих підприємців. Без їхньої допомоги перевезти книги з Одеси було б неможливо.

А привезли від нашого почесного земляка багато архівних матеріалів, військові мемуари, багато енциклопедій. Чимало там і художніх творів українських та зарубіжних письменників, словники Даля, Ожегова та твори Євгена Гребінки.

Олесь Пасічний
Пирятинська правда


Схожі матеріали:
   Категорія: Культура | Переглядів: 1051
Теги: Краєзнавець, Олексій Припутень, Гребінка, бібліотека
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ