Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

13.07.2017

Медичні заклади Полтавщини отримають нове обладнання за кошти субпроекту Міжнародного банку

В Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА відбулася нарада щодо реалізації субпроекту

Медичні заклади Полтавщини отримають нове обладнання за кошти субпроекту Міжнародного банкуДнями в Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА відбулася робоча нарада щодо реалізації на Полтавщині субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Захід відбувся за участі заступника директора  Департаменту Юрія Курилка, керівників закладів охорони здоров’я та головних спеціалістів, які беруть участь у реалізації Проекту.

Під час наради учасники обговорили широке коло питань щодо отримання, розподілу та використання медичного обладнання,  придбаного за кошти Субпроекту.

Зокрема, для поліпшення матеріально-технічної бази медичних закладів різних рівнів отримано добові монітори артеріального тиску з програмним забезпеченням, системи холтерівського моніторування, портативні УЗД-апарати з кардіопакетом, УЗД-апарати експерт класу, апарати ШВЛ, дефібрилятори,  ангіограф, комплекс рентгенівський діагностичний з цифровою обробкою зображення, інжектор для введення контрастної рідини, навігаційно-абляційна система, радіочастотний генератор та ін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова Пирятинської райдержадміністрації здійснив робочу поїздку у ЦРЛ

Також на нараді були обговорені питання оптимальної організації обстеження пацієнтів цільової групи за допомогою отриманого обладнання, здійснення контролю його використання та ведення звітної документації.

Схожі матеріали:
👁 962
Категорія: Здоров'я
Теги: Полтавщина, здоров’я, ода
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ