Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
14.03.2015
Мешканців Гребінківщини закликають не зривати первоцвіти

У нашій області зустрічаються підсніжник, пролісок, мати-й-мачуха, сон-трава, конвалія, медунка

Мешканців Гребінківщини закликають не зривати первоцвіти Щороку з середини лютого до кінця травня у Полтавській області, як і в інших областях України, відбувається торгівля рідкісними видами первоцвітів. Більшість з них знаходяться під загрозою знищення та занесені до Червоної книги.

Нині у лісах Полтавщини розпочали з’являтися первоцвіти. У нашій області зустрічаються підсніжник, пролісок, мати-й-мачуха, сон-трава, конвалія, медунка. Більша частина первоцвітів належить до категорії рідкісних і зникаючих рослин і занесені до Червоної книги і підлягають суворій охороні.  

Лісівники нагадують, згідно законодавства збирання, знищення чи пошкодження червонокнижних рослин передбачає адміністративну відповідальність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У прокуратурі Гребінківщини обговорено стан протидії злочинності та корупції

Кожен покупець букетику стимулює браконьєрів знищувати квіти і в наступному році. Адже відомо, що попит народжує пропозицію.

Легше відмовитися від букету первоцвітів, та замість цього подарувати троянди, чим знищити ті квіти, які давно вже потребують нашого збереження.
 
Полтавське обласне управління
лісового та мисливського господарства


Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 984
Теги: медунка, підсніжник, конвалія, мати-й-мачуха, сон-трава, Пролісок, первоцвіти
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ