Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

05.12.2017

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці (ФОТО)


«Життя - це не пошук себе. Життя - це створення себе»


Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці 01 грудня  2017 року в рамках цільової соціально - педагогічної послуги «Університет третього віку» Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в приміщенні  районного будинку культури був проведений захід «Життя  - це не пошук себе. Життя  - це створення себе.»

 Захід був організований районним територіальним центром соціального обслуговування спільно з районною радою ветеранів та відділом культури Гребінківської райдержадміністрації, який проводила волонтер терцентру - Безвиненко Людмила Андріївна.

Сьогодні особливої уваги та поваги заслуговують ті інваліди, які не впали в розпач, не замкнулися в чотирьох стінах, а в силу своїх можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті і займаються спортом.

  Окрасою проведеного заходу була виставка робіт з вишивки ікон, картин та рушників хрестиком та бісером -  Бульбахи Ірини. Іра розповіла про своє життя, про ті часи коли почала займатися вишивкою. В цьому році вона представляла свої роботи від  району на Сорочинському ярмарку.

Також був проведений концерт за участю районного народного хору «Берегиня», художній керівник Луценко Н.О. та учнів 5-А класу Гребінківської ЗОШ І –ІІІ ст. №4 : Лисенко Анастасії, Комар Вікторії, Кликової Тетяни, Бондаренко Кристини, Гоч Анни.

У цей День ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідності інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок.

Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гребінківські волонтери доправили допомогу воїнам у зону АТО (ФОТО)

Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.

Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти… І хто допомагає.

У цей день бажаємо вам теплих стосунків з вашими близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я і надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей, та міцної сили волі, що ці можливості породжує.  Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми.

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначили у Гребінці

 
Завідувач відділення денного перебування Карабут О.В.


Схожі матеріали:
👁 1335
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Міжнародний день людей з інвалідніс, терцентр, Гребінка




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...
У Пирятині командир роти, за версією слідства, в... У Пирятині командир роти, за версією слідства, в...
Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі... Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі...
Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при... Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при...
Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс... Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац... Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит... У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит...
Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера... Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ