Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
17.04.2020
На Гребінківщині одиноким жителям терцентр подарував великодні паски

Допомогу у вигляді пасок, отримали 25 підопічних відділення соціальної допомоги

Одиноким жителям терцентру подарували великодні паски

На Гребінківщині одиноким жителям терцентру подарували великодні паскиВже в неділю, 19 квітня, православні українці відзначатимуть Воскресіння Христове. Щороку це свято супроводжується родинними походами до церкви, де під час богослужіння священник освячує пасху, яйця та інші страви на Великодній стіл.

Проте цього разу через пандемію свято відрізнятиметься від вже звичного для всіх православних християн. Пов’язано це з карантинними обмеженнями, які ввели через інфекцію коронавірусу. Тому, в рамках запобігання поширенню коронавіруса, більшість церков прийняло рішення святкувати Великдень в режимі онлайн.

Ситуація, що виникла в країні є тяжкою, здебільшого,  для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які знаходяться в зоні підвищеного ризику і в умовах карантину мають обмеження у пересуванні. Навіть в цих тяжких умовах одинокі громадяни похилого віку, що обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома Гребінківського районного територіального центру повинні також відчувати свято Великодневого Воскресіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найбільш вразливі верстви населення Гребінківщини отримають продуктові набори від ТОВ «АТБ-Маркет»

Дякуючи нашим спонсорам, небайдужим людям, натуральну допомогу у вигляді хлібобулочних виробів, а саме запашних пасок , отримали 25 підопічних відділення соціальної допомоги вдома територіального центру.


одиноким жителям терцентр подарував великодні паски


одиноким жителям терцентр подарував великодні паски

За надану допомогу, небайдужість та підтримку осіб літнього віку.  виносимо подяку депутату Полтавської обласної ради  Мамоян С. Ч.,  приватним підприємцям – Мокроусову С. Ю. та Ніколаєнко В. І. Нехай Господь Бог повсякчас благословляє  Вас і сторицею винагородить за Вашу чуйність та доброту. Кажуть, поки є на світі хоча б одна небайдужа до горя іншого людина – добро не скінчиться ніколи.


одиноким жителям терцентр подарував великодні паски


одиноким жителям терцентр подарував великодні паски
 
Заступник директора
Гребінківського районного територіального центру
Ольга Колотюк


Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 2413
Теги: Гребінка, Великдень, терцентр
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ