Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
12.11.2014
На Гребінківщині пройшов семінар вихователів та завідуючих ДНЗ

Виховання любові до Батьківщини, до своєї Вітчизни - завдання надзвичайно складне

На Гребінківщині пройшов семінар вихователів та завідуючих ДНЗ

Виховання любові до Батьківщини, до своєї Вітчизни  -  завдання  надзвичайно складне, особливо, коли йдеться  про дітей дошкільного віку.  

В дитячому садку робота вихователів направлена на формування у дітей любові до рідного краю, любові до  культурного  спадку  свого народу, любові, поваги до своїх національних особливостей.

Саме з виконання основних завдань патріотичного виховання на базі дошкільного навчального закладу «Веселка» м. Гребінка  5 листопада 2014  пройшов районний семінар  для вихователів та завідуючих ДНЗ на тему «Формування почуття патріотизму в дошкільників в контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці відбувся районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи

Учасники семінару мали змогу обговорити особливості освітньої роботи з дітьми з патріотичного виховання,  переглянути організовану навчальну діяльність в середніх групах «Тепло і обереги  української оселі» (  та «Вирушаємо ми нині в подорож по Україні».

Всі учасники отримали естетичне задоволення від тематичного концерту «Всім серцем любіть Україну».

 


 

Відділ освіти Гребінківської РДАСхожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 974
Теги: Батьківщина, ДНЗ, семінар, Виховання, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ