Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
27.05.2015
На Гребінківщині триває призовна кампанія

З 1 квітня 2015 року розпочався весняний призов на строкову службу до лав Збройних Сил

На Гребінківщині триває призовна кампанія26 травня відбулося чергове засідання Гребінківської районної призивної комісії, що діє при райдержадміністрації, яке провів заступник голови РДА О.В.Князєв.

З 1 квітня 2015 року розпочався весняний призов на строкову службу до лав Збройних Сил. До війська призиваються громадяни України 20-27 років.Президент України Петро Порошенко неодноразово наголошував, цьогорічних призовників не будуть направляти в зону АТО.

За інформацією військового комісара Гребінківського районного комісаріату М.С.Холодова, більше половини від запланованої кількості призовників після проходження медичної комісії були відправлені до навчальних центрів.

Повістки вручені усім призовникам, але деякі особи не з'явилися для проходження медичної комісії, порушуючи своїми діями закони України. Військовий комісаріат району звернувся до районного відділу міліції для того, щоб правоохоронці посприяли явці призовників для проходження медичного огляду, в рамках діючого законодавства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Гребінківщині вшанували пам'ять жертв депортації кримських татар

Щоправда, як виявилося в ході роботи комісії, є незначні проблеми, пов'язані з організацією проходження медичної комісії безпосередньо у медичному закладі. Більшість з них вирішуються у робочому порядку.

Наші земляки уже проходять строкову службу в лавах Збройних Сил України у військових частинах, котрі знаходяться у Києві, Чернігові, Львові та ін.

Усі військовослужбовці будуть забезпечені уніформою, взуттям та харчуванням, аби гідно виконати свій обов'язок перед державою, адже зараз значно покращилося матеріально - технічне забезпечення війська.
 
Гребінчин край


Схожі матеріали:
👁 1481
Категорія: Новини Гребінки
Теги: призов, збройні сили, Служба, армія
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ