Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

25.09.2012

На Полтавщині достроково завершено виплату пенсій


На Полтавщині достроково завершено виплату пенсій за вересень та розпочато роботу по підвищенню їх розмірів у жовтні

Раніше відведеного законодавством строку, станом на 24.09.2012 в Полтавській області повністю профінансована виплата пенсій через поштові відділення і до кінця дня завершиться фінансування банківських установ.

 Загальна сума коштів, яка спрямована для виплати пенсій у вересні, складає 659 млн. грн., повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр КОВАЛЬ.

 Поряд з цим органами Пенсійного фонду розпочато масові перерахунки пенсій у зв’язку з підвищенням з 01.10.2012 прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян з 844 грн. до 856 грн.

 Попередні розрахунки свідчать, що рівень пенсій у жовтні в середньому підвищиться на 10,68 грн., а додаткова потреба в коштах зросте на 4,3 млн.грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нинішню реформу галузі охорони здоров'я реформою в інтересах людей назвати важко

 Нині ведеться робота з акумуляції коштів до бюджету Пенсійного фонду задля того, щоб всі підвищені пенсії були виплачені своєчасно, як і в усі попередні місяці.

Прес-служба Полтавської ОДА


Схожі матеріали:
👁 1225
Категорія: Полтавщина
Теги: реформа, галузь, пенсія, фінансування, бюджет, пенсійний фонд, банківські установи, Полтавщина
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ