Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Здоров'я
16.08.2021
На Полтавщині поширюється штам «Дельта»

Особливостями штаму Дельта збудника COVID-19 є те, що людина, інфікована даним штамом, в середньому заражає більше людей, ніж інфіковані іншими варіан

На Полтавщині поширюється штам «Дельта»

На Полтавщині поширюється штам «Дельта»У роботі вірусологічної лабораторії Державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» запроваджено нові методи, що дозволяють виявляти мутації геному, характерні для штаму Дельта збудника COVID-19. Цей штам викликає занепокоєння в усьому світі, про поодинокий випадок в Полтавській області вже повідомлялося.

При дослідженні виділених в лабораторії РНК збудника COVID-19, з 115-ти зразків, такі мутації визначено в 30-ти зразках, виділених від хворих з різних територій Полтавської області (карта розподілу додається).

Матеріал від хворих було відібрано з 6 по 10 серпня поточного року. Ці результати свідчать про циркуляцію (зараження) штамом Дельта на території Полтавської області.

Особливостями штаму Дельта збудника COVID-19 є те, що людина, інфікована даним штамом, в середньому заражає більше людей, ніж інфіковані іншими варіантами. Цим пояснюється стабільне поступове зростання рівня захворюваності з другої половини липня 2021 року.

Наразі медики здійснюють виявлення та ізоляцію осіб, контактних з хворими на COVID-19.

Тому фахівці рекомендують тим, хто ще не вакцинувався від COVID-19 і не має протипоказань, обов’язково вакцинуватися! Адже це – єдиний ефективний спосіб захистити себе та свою родину від негативних наслідків COVID-19.

Вакцина не може спричинити захворювання. Ваш організм може певним чином реагувати на вакцину, це означає, що ваше тіло вибудовує захист.  Вакцина знижує вірогідність захворювання в рази. Навіть якщо щеплена людина все ж захворіє, недуга протікатиме в легкій формі або ж узагалі безсимптомно.

Усі антиковідні вакцини в Україні транспортуються та зберігаються з чітким дотриманням вимог, що визначені виробником кожної з них.

Вакцинуватися легко! Бери паспорт, ідентифікаційний код і приходь до найближчого Центру масової вакцинації чи пункту щеплення!

Відомо, що якщо щепити значну частину населення, то у вірусу не буде сприятливих умов для мутації і з'являтиметься менше нових штамів.

Вакцинуйтеся та будьте здорові!
 
На Полтавщині поширюється штам «Дельта»

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я
Полтавської обласної ради»


Схожі матеріали:
   Категорія: Здоров'я | Переглядів: 1218
Теги: Полтавщина, COVID-19, штам «Дельта»
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ