23.04.2020 Коронавірус з'явився на Оржиччині: підтверджено два випадки захворювання
| ||
![]() Методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) встановлено діагноз COVID-19 у чоловіка 1943 року народження та жінки 1989 року народження. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Оржицькій лікарні запровадили протиепідемічні заходи Наразі обоє перебувають на лікуванні у КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради. Стан пацієнтів задовільний. Схожі матеріали: | ||
|
Всього коментарів: 0 | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|