Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
28.02.2013
На Полтавщині проводиться операція "Нагляд-2013" - попередження рецидинної злочинності

Найбільше роботи випадає дільничним інспекторам міліції

На Полтавщині проводиться операція "Нагляд-2013" - попередження рецидинної злочинності

З метою попередження рецидивних злочинів за ініціативою Управління громадської безпеки УМВС України в Полтавській області проводиться операція під умовною назвою "Нагляд", протягом лютого місяця 2013 року.

Найбільше роботи випадає дільничним інспекторам міліції, адже кожен з них на закріпленій адміністративній дільниці повинен відвідати осіб, що відбували покарання, і провести з ними профілактичні бесіди.

Взагалі операція "Нагляд" проводиться щорічно з метою вжиття заходів щодо виконання вимог Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі", активізації боротьби з рецидивною злочинністю, проведення ревізії обліків і підвищення рівня індивідуально-попереджувальної роботи з раніше засудженими особами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В управлінні Полтавської облдержадміністрації перевитратили мільйон бюджетних гривень

Особлива увага при проведенні заходів приділятиметься відпрацюванню криміногенного елементу, насамперед адмінпіднаглядних та осіб, які підпадають під дію Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі", засуджених до мір покарання, не пов'язаного з позбавленням волі.

За порушення правил адміністративного нагляду передбачена адміністративна відповідальність - ст. 187 КУпАП, санкція якої передбачає штраф від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20 відсотків від заробітку та кримінальна відповідальність, ст. 395 КК України передбачає покарання - арешт до шести місяців.

Інспектор по РН та ГФ СДІМ
 Гоебінківського РВ УМВС України в Полтавській області


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 1128
Теги: УМВС України, міліція, нагляд, 2013, Інспектор, громадянин
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ