Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
10.04.2012
На автошляхах Полтавщини встановлено спеціальні дорожні знаки з телефонами чергової частини УМВС України


На автошляхах Полтавщини встановлено спеціальні дорожні знаки з телефонами чергової частини УМВС України

Протягом поточного року Державтоінспекцією Полтавщини спільно зі Службою автомобільних доріг в Полтавській області проведено комплекс заходів щодо встановлення необхідної кількості відповідних дорожніх знаків та покажчиків напрямків руху з дублюванням латинською мовою.

Першочергова увага приділяється автошляху М03 Київ-Харків-Довжанський, що є для Полтавщини основним маршрутом в рамках Євро-2012.

За словами начальника сектору організації дорожнього руху УДАІ Полтавщини Івана Тумка, дані заходи проводяться з метою підготовки автомобільних доріг Полтавщини до проведення фінальної частини Євро-2012, створення комфортних умов для водіїв, гостей та учасників чемпіонату.

Наразі вже встановлено понад 100 дорожніх знаків, що несуть інформацію про назви населених пунктів та інших об’єктів на маршруті з дублюванням латинською мовою.

Також у необхідній кількості забезпечено дублювання латиною назв міст та інших важливих населених пунктів на знаках 5.51 «Попередній покажчик напрямків».

Окрім того, з метою оперативного реагування на повідомлення про злочини, що скоєні або готуються, до кінця квітня планується через кожні 25 км автошляху М03 встановити дорожні знаки з телефонами чергової частини УМВС України в Полтавській області з дублюванням напису «Міліція» латиною (всього понад 20 штук).

УДАІ УМВС України в Полтавській області


Схожі матеріали:
👁 1171
Категорія: Полтавщина
Теги: Євро-2012, міліція, УМВС України, Телефон, дорожній знак, Київ, харків
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ