Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
15.06.2022
На Полтавщині розпочали тестування системи оповіщення населення на основі технології Cell Broadcast

ДСНС тестує систему сповіщення

На Полтавщині розпочали тестування системи оповіщення населення на основі технології Cell BroadcastРятувальники розпочали тестування системи оповіщення населення на основі технології Cell Broadcast — повідомлення надходять на смартфони навіть якщо звук вимкнено, а екран заблоковано

Сьогодні о 17-й годині рятувальна служба протестувала роботу систему оперативного інформування населення Полтавської області про надзвичайні ситуації за допомогою операторів мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та lifecell.

Нова система оповіщення працює завдяки технології Cell Broadcast, яка має переваги над SMS-інформуванням: сповіщення надходять швидше, звуковий сигнал можна почути, навіть якщо звук на смартфоні вимкнено, а екран заблоковано.

Технологія також дозволяє більш гнучко обирати локації для інформування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині потяг смертельно травмував чоловіка

Наразі, на етапі тестування, ДСНС надсилає лише тестові інформаційні повідомлення абонентам, які знаходяться у Полтавській та Вінницькій області.

ДСНС тестує систему сповіщення
 

На екрані мобільного телефону з’являється наступне повідомлення:
 
— ДСНС України. Тестування системи інформування населення. Докладніше: https://dsns.gov.ua/test. Просимо зберігайте спокій, тестування не потребує дій з вашої сторони. Про наступні етапи впровадження технології рятувальна служба інформуватиме додатково.

Довідково. Cell Broadcast — функція мережі GSM, що дозволяє мобільному оператору передавати різноманітну інформацію, що може бути відображена на дисплеї мобільного телефону. На відміну від служби коротких повідомлень від точки до точки (SMS-PP), Cell Broadcast — це служба обміну повідомленнями з геотаргетингом і геозоною «один до багатьох».


Схожі матеріали:
👁 991
Категорія: Полтавщина
Теги: Полтавщина, технологія Cell Broadcast, система оповіщення, Тестування, Населення
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ