Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

09.08.2024

На Полтавщині в 57-річного мешканця села Ісківці викрали автомобіль


Поліцейські виявили викрадений транспортний засіб в одному з населених пунктів Лубенського району


автомобіль ВАЗ 2109До відділення №2 (м. Лохвиця) Миргородського райвідділу поліції 7-го серпня близько 12:00 звернувся 57-річний мешканець села Ісківці Миргородського району та повідомив про викрадення його автомобіля ВАЗ 2109. Поліція відкрила кримінальне провадження та негайно розпочала пошукові заходи.

Отримавши інформацію про незаконне заволодіння, на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група та оперативники місцевого підрозділу поліції. На пошуки автомобіля та викрадача орієнтували особовий склад територіального підрозділу та патрульні наряди поліції.

Олександр Мелашенко, начальник відділення №2 (місто Лохвиця) Миргородського райвідділу поліції, зазначив:

«У ході першочергових слідчих та розшукових дій поліцейські виявили викрадений транспортний засіб в одному з населених пунктів Лубенського району. Також встановлено осіб, причетних до викрадення. Ними виявилися мешканці Лубенщини віком 46, 31 та 32 роки, які напередодні хотіли придбати вказаний автомобіль. Вирішується питання щодо повідомлення чоловікам про підозру».

За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Лохвицького відділу Миргородської окружної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

.автомобіль ВАЗ 2109


Схожі матеріали:
👁 644
Категорія: Події
Теги: автомобіль, Викрадення, ВАЗ 2109, Крадіжка




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...
У Пирятині командир роти, за версією слідства, в... У Пирятині командир роти, за версією слідства, в...
Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі... Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі...
Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при... Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при...
Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс... Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац... Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит... У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит...
Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера... Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ