Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
28.05.2015
На Полтавщині вдвічі зросла кількість правопорушень, вчинених неповнолітніми

З початку 2015 року «дитячі» міліціонери зафіксували 165 правопорушень за участю неповнолітніх

На Полтавщині вдвічі зросла кількість правопорушень, вчинених неповнолітнімиЗгідно даних начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області Жанни Ахіджанян, з початку року неповнолітніми скоєно в два рази більше кримінальних правопорушень, ніж за відповідний період у минулому році.

З початку 2015 року «дитячі» міліціонери зафіксували 165 правопорушень за участю неповнолітніх ( у 2014 році – 83 правопорушення).

Більше ніж у 5 разів збільшилася кількість злочинів, скоєних групою осіб (33 проти 5-ти у минулому році). Майже вдвічі зросла кількість крадіжок (91 проти 47-ми у 2014 році) та вдвічі – грабежів (15 проти 8 у минулому році). У минулому році неповнолітні не вчиняли розбійні напади, а в цьому році вже скоїли 4.

Як позитивна статистика – зменшення випадків шахрайств, вчинених неповнолітніми (8 проти 11).

«Аналіз скоєних правопорушень свідчить, що серед зловмисників стало більше учнів професійно-технічних училищ та менше тих, хто скоював злочини у стані алкогольного сп’яніння, - говорить Жанна Ахіджанян. - Серед проблемних питань і те, що раніше судимі не стають на шлях виправлення, а продовжують свою незаконну діяльність (раніше судимими неповнолітніми вчинено 22 злочини проти 13 у минулому році)».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полтавка співала на допомогу військовим на землі Соломії Крушельницької

Задля подолання злочинності серед дітей, міліція Полтавської області проводить широку профілактичну роботу серед учнівської молоді та студентів, роз’яснює права та обов’язки неповнолітніх, демонструє профілактичні фільми про шкоду алкоголю, тютюну та наркотиків на організм людини.
 
ВЗГ УМВС за матеріалами СКМСД УМВС
України в Полтавській області


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 851
Теги: проавопорушення, міліція, Полтавщина, міліціонери
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ