Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
23.03.2013
Міліція Полтавщини радить дорослим провести профілактичні бесіди зі своїми дітьми перед початком канікул

Пильнуйте власних дітей, адже їхнє майбутнє лише у ваших руках

Міліція Полтавщини радить дорослим провести профілактичні бесіди зі своїми дітьми перед початком канікул

Від суботи у школах Полтавщини розпочинаються весняні канікули. Протягом тижня учні перебуватимуть поза межами навчальних закладів, тому безпека та здоров’я дітей – у руках їхніх батьків.

 Міліція Полтавщини радить дорослим провести профілактичні бесіди зі своїми дітьми перед початком канікул та чітко знати чим вони займатимуться протягом тижня.

Спілкуйтеся зі своїми дітьми, пояснюйте про можливі випадки виникнення небезпеки на вулиці, проїжджій частині, місцях масового скупчення людей та вдома при поводженні з побутовою технікою, газо- та водопостачанням.

Пояснюйте дітям, що незнайомі люди також можуть їм зашкодити, втягнути до вчинення правопорушення чи вживання наркотичних речовин. Гарантія безпеки ваших нащадків повністю й цілком залежить тільки від вашої пильності та уваги.

 Власникам квартир, що знаходяться під охороною, ДСО радить показати дітям, як працюють засоби тривожної сигналізації. Варто повідомити код її відключення при відкритті дверей, аби озброєний наряд міліції охорони з прибуттям на спрацювання не злякав вашу дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні канікули в школах Гребінківщини пройдуть з 25 по 31 березня

 При виникненні будь-якої конфліктної ситуації на вулиці, у громадському транспорті чи в місцях масового скупчення людей підліток повинен в першу чергу повідомити своїх батьків, а ті, у разі потреби, зателефонувати до міліції.

 Пам’ятайте, що міліція приймає будь-яке повідомлення або заяву від громадян про правопорушення та вживає усіх необхідних заходів для вчасного реагування та запобігання.

 Пильнуйте власних дітей, адже їхнє майбутнє лише у ваших руках.

УДСО при УМВС України в Полтавській області


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 968
Теги: міліція, техніка, батьки, діти, профілактика, вулиця, ДСО, Полтавщина, Канікули
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ