Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

09.04.2016

На Полтавщині застілля скінчилось смертю господаря будинку


Під час вживання спиртних напоїв між господарем будинку та одним із гостей виникла бійка, що призвела до смертельних наслідків


На Полтавщині застілля скінчилось смертю господаря будинку Під час вживання спиртних напоїв між господарем будинку та одним із гостей виникла бійка, що призвела до смертельних наслідків.

До чергової частини Лубенського відділу поліції надійшло повідомлення про виявлення у власному помешканні тіла 59-річного господаря з ознаками насильницької смерті.

В ході проведення оперативних заходів співробітники кримінальної поліції встановили, що напередодні ввечері, близько 22.00 години, померлий, разом із дружиною та двома гостями, розпивав алкогольні напої.

Між господарем помешкання та 28-річним гостем виникла суперечка, яка переросла у бійку. Молодик наніс потерпілому численні удари по тулубу та голові.

За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого відкрито кримінальне провадження за ч. 2 статті 121 Кримінального кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полтавський перевізник наважився йти на маршрут де «немає дороги»

Як повідомив Валерій Бевзюк, начальник місцевого відділу поліції, відносно підозрюваного обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

За вказані дії законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
За інформацією Лубенського відділу поліції
ГУНП в Полтавській області


Схожі матеріали:
👁 1455
Категорія: Полтавщина
Теги: Лубни, тілесне ушкодження, смерть, насильницька смерть




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...
У Пирятині командир роти, за версією слідства, в... У Пирятині командир роти, за версією слідства, в...
Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі... Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі...
Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при... Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при...
Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс... Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац... Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит... У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит...
Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера... Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ