Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

19.03.2016

На Полтавщині затримано 2 осіб, які продавали вогнепальну зброю та боєприпаси


Затримано 2 осіб, які продавали вогнепальну зброю та боєприпаси


На Полтавщині затримано 2 осіб, які продавали вогнепальну зброю та боєприпасиПрацівники прокуратури Полтавської області спільно зі співробітниками УСБУ в  області затримали 2 мешканців Миргорода та Лубен, які збували вогнепальну зброю та боєприпаси: пістолет калібром 9 мм, автомат Калашникова, 37 бойових патронів калібром 9 мм до пістолета та 87 бойових патронів калібром 7.62 мм до автомата.

Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури області Юрій Розанов.

Окрім цього, зазначив прокурор, під час обшуку за місцем проживання лубенця виявлено та вилучено дві бойові гранати, та ще 10 аналогічних патронів до пістолета та 40 патронів до автомата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полтавські рятувальники врятували господарчу будівлю від знищення полум'ям

«Наразі вказані особи затримані у порядку ст. 208 КПК України. Їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України (зберігання, збут вогнепальної зброї та боєприпасів групою осіб)», - розповів Юрій Розанов.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням ГУ Національної поліції в області за процесуального керівництва прокуратури.

Схожі матеріали:
👁 1236
Категорія: Полтавщина
Теги: Лубни, боєприпаси, вогнепальна зброя, Полтавщина




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико...
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар...
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... Гребінківська громада втратила захисника Олексія...
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т...
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о...
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... Гребінківська громада долучилася до велопробігу ...
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... У Гребінківській громаді попрощаються із загибли...
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... У Гребінці яскраво стартували літні канікули для...
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на...
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього...
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт...
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... На Полтавщині після російської атаки зруйновано ...
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах...
У Гребінківській громаді попрощалися із захисник... У Гребінківській громаді попрощалися із захисник...
Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз... Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз...
Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн... Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн...
На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ... На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ...
У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м... У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м...
На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ... На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ