Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
20.12.2012
На вулицях Гребінки можуть з'явитися контейнери для сміття

Обласний екологічний фонд обіцяє придбати ще один сміттєвоз для контейнерів

На вулицях Гребінки можуть з'явитися контейнери для сміття

Питання прибирання міста, закріплених територій постійно в полі уваги депутатів міської ради. Ось і на останній сесії міської ради один із депутатів підняв питання чистоти  вулиць Гребінки.

Адже осіннє прибирання вже закінчилося, а на вулицях постйно з'являються все нові і нові купи сміття, зверху яких хтось встановить або потрісканий унітаз, або шматок старої труби, або ще щось подібне.

Дійсно, у Гребінці контейнерів для сміття поки що немає але ж їздять сміттєвози, трактори, навіть у приватному секторі, то невже ж не можна бути уважним не лише до своїх особистих потреб, а й до довкілля, до людей, що нас оточують.

Ось що з цього приводу говорить голова міста Федір Григорович Мілевський:
«Дуже хотілося б, щоб чистоту підтримували не з «під папки», без телефонограм керівникам, без постійних нагадувань приватним підприємцям. Ось наприклад, відзначення Дня міста. Цв ж не тільки відпочинок, розваги, гуляння, а й нагода навести в місті порядок, як у себе в домівці.

Щоб не було в цьому питанні авралів, щороку міськвиконком оголошує місячники двомісячники, декадники чистоти та благоустрою. Адже рішенням міськвиконкому за всіма підприємствами, установами, організаціями, приватними підприємцями закріплені вулиці для щоденного (підкреслюю, щоденного) догляду і утримання в належному стані.

Тож якщо міськвиконком оголошує місячники чистоти і благоустрою, то прошу всіх без нагадувань приступати до роботи і наводити порядок на власних і закріплених територіях. Є й ще одна проблема, про яку не можна не сказать. Виконкомом міської ради було затверджено економічно обгрунтовані тарифи на вивіз сміття.

Це дало право комбінату комунальних підприємств складати угоди з підприємствами та фізичними особами - підприємцями. Але окремі підприємці ігнорують рішення виконкому, і в цьому році не вивозять сміття і не платять. Де ж тоді поділося сміття? Укладено всього 71 договір на вивіз сміття? Укладено всього 71 договір на вивіз сміття з фізичними особами-підприємцями».
Подібна картина і з вивозом сміття з приватного сектора. З вулиці виносять сміття на сміттєвіз 5-10 чоловік, а у інших що, сміття у дворах немає? Спалюють, закопують непотріб забруднюючи повітря, землю, або й просто вимітають з двору на вулицю, а там хто хоче той нехай і збирає, а в дворі чисто, бо двір мій, а вулиця - для всіх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати відзначили роботу «Лікарняної каси Полтавщини»

Ось така філософія і підводить людей. У Гребінківському комбінаті комунальних підприємств зараз нелегкі часи, але вони роблять все можливе, щоб повивозити листя, сміття, інший непотріб, викинутий людьми.

Дбати про чистоту і благоустрій міста потрібно не лише комунгоспу чи міськвиконкому, а кожному жителю міста.

У планах Гребінківської міської ради закупити контейнери для сміття, а обласний екологічний фонд обіцяє придбати ще один сміттєвоз для контейнерів.

А от які плани у гребінківців? Чи вважаємо, що всі наші ограхи засипле снігом і всю зиму їх не буде видно? Чи нам просто байдуже? Але ж весна все-одно прийде...   

«Гребінчин край»Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1254
Теги: сміття, Гребінка. фонд, Голова, чистота, розваги, мілевський, Гуляння, відпочинок, депутат
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ