|
05.04.2020 Пирятин розгортає карантинні блокпости
| ||
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пирятинського району прийняла рішення щодо облаштування на тириторії району з 06.04.2020 року двох карантинних блокпостів. Про це повідомляє "Рідна Пирятинщина" на свторінці facebook.Місце розташування- траса Київ - Харків (на вїзд) та траса Пирятин - Прилуки ( в районі с. Кроти). Блокпости облаштовуються всіма необхідними засобами для цілодобового чергування. До складу чергової зміни будуть входити - Працівники МНС,МВС та медики. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Миргороді підтвердився перший випадок захворювання на коронавірус Блок пост буде забезпечувати суцільний пропускний режим з обовязковим дистанційним виміром температури тих осіб які вїджають на тириторію області. Блок пости діятимуть на підставі законодавства України та з чітко визначеними інструкціями МОЗ. Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пирятинського району прийняла рішення щодо облаштування на тириторії району з 06.04.2020 року двох карантинних блокпостів. Про це повідомляє "Рідна Пирятинщина" на свторінці facebook.


















