Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

11.08.2018

Пирятинський міський ЦНАП отримав мобільний кейс


Нове цифрове обладнання значно покращить якість надання адміністративних послуг


Пирятинський міський ЦНАП отримав мобільний кейсВ рамках співпраці з проектом GIZ „Реформа управління на сході України“ Центр надання адміністративних послуг виконкому Пирятинської міської ради отримав нове автономне цифрове обладнання – мобільний офіс. Про це Grebenka.com повідомили у Пирятинській міській раді.

Це ще один крок до розширення можливостей міського ЦНАПу та наближення послуг до жителів громади. Партнер Проекту Антон Андріяш передав мобільний кейс керуючій справами виконкому міської ради Ларисі Кочур та адміністраторам Центру. Він детально розповів про мобільний офіс, його можливості і технічні характеристики, а також провів інструктаж щодо використання нового обладнання.

Мобільний офіс буде застосовуватися для організації віддалених робочих місць адміністраторів та надання послуг за місцем проживання людям похилого віку, людям з інвалідністю та громадянам, які знаходяться на стаціонарному лікуванні. Комплексний прилад складається з персонального комп’ютера-трансформера (ноутбук-планшет), кольорового принтера, відео-камери для відео-фіксації процесу обслуговування клієнтів, модему для мобільного інтернету.

Він також має потужний акумулятор, портативний зчитувач ID-карток, усе необхідне ліцензійне програмне забезпечення. Все це дозволяє адміністраторам ЦНАПу надавати послуги (різні види довідок, реєструвати місце проживання та нерухомість, тощо) просто під час виїзного прийому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Полтавщини в лісонасадженні поблизу Лубен знайшов ручну гранату

Нове цифрове обладнання значно покращить якість надання адміністративних послуг. Мобільний офіс використовуватимуть адміністратори міського Центру надання адміністративних послуг в рамках реалізації спільного проекту з міжмуніципального співробітництва по наданню адміністративних послуг у сільських населених пунктах Каплинцівської та Куріньківської сільських рад.

Відтепер громадянам, що за станом здоров’я не можуть отримати адміністративні та муніципальні послуги безпосередньо в ЦНАПі, не треба буде оформляти нотаріальне доручення на третю особу. Достатньо просто звернутися до ЦНАПу і адміністратор зможе надати необхідні послуги за місцем проживання.

Підписуйтесь на наші оновлення у Facebook, та Twitter: всі найважливіші події Гребінківщини, і не тільки, в одному місці.

 

Пирятинський міський ЦНАП отримав мобільний кейс

 

Пирятинський міський ЦНАП отримав мобільний кейс

 

Пирятинський міський ЦНАП отримав мобільний кейс

 

Пирятинський міський ЦНАП отримав мобільний кейс

 

Пирятинський міський ЦНАП отримав мобільний кейс

 

Пирятинський міський ЦНАП отримав мобільний кейс



Схожі матеріали:
👁 1746
Категорія: Полтавщина
Теги: Без отдыха, мобільний офіс, пирятин, ЦНАП




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в... У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в...
На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ... На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ...
У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні... У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні...
У Гребінці привітали медиків із професійним свят... У Гребінці привітали медиків із професійним свят...
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...
У Пирятині командир роти, за версією слідства, в... У Пирятині командир роти, за версією слідства, в...
Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі... Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі...
Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при... Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при...
Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс... Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац... Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ