Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

26.05.2022

Початок постачання інозменої солі на Полтавщину очікується цього тижня


Ще на початку квітня найбільший вітчизняний виробник «Артемсіль» у Соледарі зупинив роботу


сільВсі девʼять великих національних і регіональних мереж, які працюють на Полтавщині, вже замовили сіль з-за кордону. Початок завезення іноземної солі очікують цього тижня. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Ще на початку квітня найбільший вітчизняний виробник «Артемсіль» у Соледарі зупинив роботу, бо розташований у безпосередній близькості до зони бойових дій. Виготовлену продукцію, яка залишалася на підприємстві, дилери змогли вивезти, тому протягом місяця її ще можна було знайти в магазинах. Наразі ж її кількість на полицях невелика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прискорити зростання огірків при пізній посадці: чарівний трюк

«На заміну вітчизняній солі приходить іноземна. Всі девʼять великих національних і регіональних мереж, які працюють на Полтавщині, вже зробили замовлення з-за кордону. В Польщі, Румунії й Туреччині. Звісно, ця сіль буде дорожчою, бо в ціну закладене транспортування, яке зараз недешеве, – розповів Дмитро Лунін. – Початок завезення іноземної солі цього тижня очікують у Велмарті, Еко маркеті, Сільпо. У мережі Хуторок сіль є, але її продають обмежено й не більше ніж 1 кг на людину. Ароматна гімалайська сіль є в Маркетопті. Ці та інші мережі чекають постачання з-за кордону».

Очільник ПОВА наголосив, що в умовах війни можуть виникати перебої з постачанням будь-якої продукції. І причина цьому одна – російський агресор. Та закликав громадян не скуповувати сіль пачками. Штучний ажіотаж – це ще одна з причин дефіциту та подорожчання продукції.

Схожі матеріали:
👁 1090
Категорія: Полтавщина
Теги: сіль




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Жителям Гребінківської громади нагадують про пра... Жителям Гребінківської громади нагадують про пра...
У Григорівці під час благодійного концерту зібра... У Григорівці під час благодійного концерту зібра...
Заради безпеки громади: пробація Гребінківщини а... Заради безпеки громади: пробація Гребінківщини а...
У Рудці під час концерту «КОД НАЦІЇ» зібрали пон... У Рудці під час концерту «КОД НАЦІЇ» зібрали пон...
У Гребінківській громаді молодь навчали діяти пі... У Гребінківській громаді молодь навчали діяти пі...
У Гребінці чоловіка засудили до шести років ув’я... У Гребінці чоловіка засудили до шести років ув’я...
Гребінський «Локомотив» зіграє в оновленому чемп... Гребінський «Локомотив» зіграє в оновленому чемп...
У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в... У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в...
На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ... На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ...
У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні... У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні...
У Гребінці привітали медиків із професійним свят... У Гребінці привітали медиків із професійним свят...
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ