Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
19.02.2013
Податкова міліція Лубенської ОДПІ обслуговує 14 адміністративних районів Полтавщини

Відшкодовано завданих державі збитків по кримінальним справам в сумі понад півтора мільйона гривень

Податкова міліція Лубенської ОДПІ обслуговує 14 адміністративних районів Полтавщини

В минулому  році практична діяльність податкової міліції   спрямовувалася на посилення боротьби зі злочинністю у сфері оподаткування, залучення коштів з "тіньового”   обігу до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, боротьби з незаконним обігом підакцизних  товарів.

 Немало було зроблено в цьому напрямку і працівниками відділу податкової міліції Лубенської  ОДПІ, територія обслуговування якого складає 14 адміністративних районів Полтавської області.

 Протягом  минулого  року оперативними співробітниками Лубенського ВПМ в ході проведення оперативно-розшукових заходів було виявлено 13 злочинів в сфері оподаткування по фактах порушення податкового законодавства,  переважна частина яких складають тяжкі злочини. Направлено до суду з обвинувальним висновком кримінальні справи по 10 злочинам.

 Відшкодовано завданих державі збитків  по кримінальним справам в сумі  понад півтора мільйона гривень.

 Донараховано коштів по актах документальних перевірок платників податків за участю податкової міліції в сумі 20,9 млн. грн. Забезпечено надходження коштів до бюджетів усіх рівнів за участю податкової міліції в сумі 8,6 млн.грн., із них до Державного бюджету в сумі 7,9 млн.грн.

 Протягом  2012 року до суб’єктів господарювання–боржників працівниками відділу вживались всі передбачені законодавством заходи щодо стягнення  податкового боргу. Зокрема, застосовано 5 адміністративних арештів активів платників податків, в результаті чого в рахунок погашення податкового боргу до бюджету спрямовано 73,7 тис.грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як оформити закордонний паспорт на Полтавщині

 З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 130,4 тис. грн., в тому числі тютюнових виробів в кількості 6,3 тис. пачок на суму 55,3 тис.грн.;  алкогольних напоїв в кількості 550 л    на суму 23,3 тис. грн., спирту в кількості 365 л на суму 36,5 тис.грн., паливно-мастильних матеріалів на суму 15,3 тис. грн. В результаті вжитих заходів оперативними працівниками викрито діяльність 6 підпільних цехів, в т.ч. 3 – по виготовленню фальсифікованих горілчаних напоїв,  всього вилучено майна підпільних цехів на загальну суму – 77,5 тис.грн.

 На завершення хотілося б додати, що в 2013 році органи податкової міліції  будуть і надалі активно проводити боротьбу зі злочинністю в сфері оподаткування, наповнювати державний і місцевий бюджети грошовими коштами, адже наш результат - це зарплата учителям, медикам,  іншим працівникам бюджетної сфери, пенсії та інші потрібні суспільству блага.

Юрій Тіцький,
начальник відділу податкової міліції –перший заступник
начальника Лубенської  ОДПІ підполковник  податкової міліції


Схожі матеріали:
👁 1361
Категорія: Полтавщина
Теги: полтавська, податкова, ОДПІ, гроші, Гребінка, борг, Лубни, результат. заходи, 2012
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ