Поліція та СБУ документують наслідки ворожого обстрілу Полтави
Закликаємо громадян бути уважними та обережними, адже загроза з боку ворога зберігається
1 квітня вдень Полтавська громада опинилася під атакою ворожих безпілотників. Унаслідок обстрілу поранення отримали шестеро осіб, серед яких троє дітей віком 10, 13 та 17 років. Також зафіксовано пошкодження приватних домоволодінь та транспортних засобів місцевих мешканців. Про це повідомив керівник поліції області Євген Рогачов.
За його словами, для допомоги постраждалим залучено сили обласної поліції, працівників районного управління, вибухотехнічні служби, криміналістів, слідчо-оперативні групи, патрульних, дільничних офіцерів, а також рятувальників, медиків і представників комунальних служб.
Слідчі поліції спільно з СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури документують наслідки атаки. Зібрані докази будуть використані в міжнародних судових інстанціях.
Закликаємо громадян бути уважними та обережними, адже загроза з боку ворога зберігається. Необхідно реагувати на сигнали повітряної тривоги та перебувати в укриттях, особливо дбаючи про безпеку дітей.
Також наголошуємо: у разі виявлення уламків ракет чи безпілотників не слід до них наближатися або торкатися. Потрібно відійти на безпечну відстань і негайно повідомити про знахідку поліцію або рятувальників.
Якщо вам відомо про випадки обмеження доступу людей до укриттів, слід одразу звертатися на спецлінію 102.