Новини
Всі новини
Полтавщина
Гребінківська ОТГ
Новини Гребінки
Події
Суспільство
Освіта
Здоров'я
Культура
Спорт
Актуально
Актуальні новини
Зверніть увагу!
Шкільний екран
Соціальний захист
Міська рада
Лубенська РДА
Прес-реліз
Технології
Відео-калейдоскоп
Уроки Photoshop
Корисне
Всі матеріали
Освіта
Суспільство
Він і вона
Кулінарія
Краса, мода, стиль
Корисні поради
Здоров'я
Хобі
Правова допомога
Довідкова
Історія Гребінківщини
Довідник підприємств
Оголошення
Всі оголошення
Нерухомість
Робота
Авто, мото, вело
Будівництво/ремонт
Послуги
Дім і сад
Побутові товари
Дитячий світ
Комп'ютери
Тварини
Інше
Фото
Відео
Суспільне Полтава
Телестудія Лубни
Телестудія Миргород
Канал «Зміст»
ІРТ Полтава
Кременчуцькі Новини
Поліція Полтавщини
Гребінківська ОТГ
Чорнухи Video
Музичні кліпи
Інші відео
Форум
Блоги
Рідне місто моє
Блог "Літературний клуб"
Історії маленького міста
Персони
Жіночий блог
Хобі-блог - Чим зайнятися у вільний час?
Хорошулька
Вітання, подяка, репліка
Спорт-блог
Афіша
Афіша Гребінки
Афіша Полтавщини
Архів новин
Новини Гребінки
Новини Полтавщини
Новини громади
Події
Суспільство
Освіта
Культура
Здоров'я
Спорт
Технології
Новини Полтавщини TV
Всі новини Гребінки, останні новини дня у Гребінці та Полтавщині
На Полтавщині під час виконання трудових обов’язків покалічився електрозварювальник
2 липня 2020 року до міської лікарні м. Горішні Плавні з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, рублена рвана рана голови, перелом кісток носу госпіталізований громадянин Р. 1964 року народження, мешканець м. Горішні Плавні, електрозварювальник ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».
Про це повідомили в Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними орган
...
Читати далі »
03.07.2020 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 1451
(0)
На Оржиччині вогонь знищив 10 тонн сіна
30 червня о 16:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла у приватному сіннику на вул. Польовій в с. Онішки Оржицького району.
Вогнеборці, які прибули на виклик, відразу приступили до гасіння. Пожежу було локалізовано о 16:20, а о 17:50 – ліквідовано.
Вогнем знищено сінник та 10 тонн сіна. Рятувальники не допустили поширення полум’я на поруч розташовану господарчу будівлю.
...
Читати далі »
01.07.2020 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 1477
(0)
За вирощування коноплі жителю Лубен світить до семи років тюрми
Поліцейські Лубенського відділу поліції, під час проведення профілактичних заходів «МАК-2020», провели санкціонований обшук за адресою проживання 37-річного місцевого жителя та виявили понад 160 рослин конопель. Відомо, що раніше чоловік вже мав проблеми із законом.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 310 (Незаконне вирощування конопель) Кримінального Кодексу України. Чоловікові повідомили про підозру та вирішується питанн
...
Читати далі »
01.07.2020 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 1415
(0)
Пляжний сезон у Лубнах: якість води на міському пляжі та зонах відпочинку не відповідає нормам
За результатами проведених лабораторних досліджень від 23 червня 2020 р. вміст шкідливих хімічних речовин в атмосферному повітрі у вище вказаних точках не перевищує нормативних показників, затверджених 03.03.2015р. «Гранично допустимі концентрації хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць», еквівалентний рівень шумового навантаження не перевищує допустимий рівень зазначений в нормативному документі «Дер
...
Читати далі »
28.06.2020 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 1678
(0)
В межах Полтавської області оновлюють дорогу М-03 (ВІДЕО)
Верхній шар покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону влаштовують на дорозі М-03 Київ — Харків.
Роботи ведуться на ділянках дороги у Хорольському районі.
Як повідомили в Службі автомобільних доріг у Полтавській області в 2020 році траса М-03 Київ – Харків у межах Полтавщини буде повністю відремонтована.
Роботи на цій дорозі тривають в межах продовження реалізації Другого проєкту «Покращення автомобільних доріг та безпеки руху
...
Читати далі »
27.06.2020 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 1947
(0)
На Полтавщині тривають перевірки підприємців на дотримання карантинних вимог (ФОТО)
26 червня 2020 року фахівці Хорольського районного управління Держпродспоживслужби Полтавщини, спільно з працівниками національної поліції, провели перевірку дотримання вимог постанов Головного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 11 об’єктах, а саме: агропродовольчому риноку, закладах громадського харчування, торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.
Комісія зафіксувала такі порушення: не проводився температу
...
Читати далі »
27.06.2020 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 1514
(0)
На Пирятинщині групою піротехнічних робіт знищено 3 боєприпаси часів минулих війн
25 червня 2020 року в Пирятинському районі поблизу с. Повстин, групою піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Полтавській області знищено мінометну міну калібру 80 мм - 1 од., артснаряд калібру 76 мм — 1 од. та гранату РГД 33 — 1 од., часів минулих війн, виявлених 24.06.2020 року.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
...
Читати далі »
27.06.2020 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 1248
(0)
На Полтавщині виявили понад 400 рослини маку та конопель у двох жителів Решетилівського району
Працівники сектору кримінальної поліції Решетилівського відділення поліції провели санкціоновані обшуки за адресами проживання двох місцевих жителів та виявили рослини маку і конопель.
Поліцейські вилучили понад 400 кущів маку та близько 40 рослин конопель.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
...
Читати далі »
27.06.2020 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 1476
(0)
Новий випадок захворювання на COVID-19 виявили на Полтавщині
За минулу добу на Полтавщині зафіксовано один новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу – в Горішніх Плавнях.
Загалом одужали вже 267 жителів області. Продовжує лікування 21 людина.
Від початку карантину в регіоні зафіксували 301 випадок захворювання.
У яких містах і районах були зафіксовані ці випадки: Кременчук – 115, Полтава – 53, Кременчуцький район – 33, Кобеляцький район – 17, Горішні Плавні – 15
...
Читати далі »
25.06.2020 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 2996
(0)
Жителя Пирятинщини засудили до 7 років позбавлення волі за незаконне заволодіння авто
Пирятинський районний суд Полтавської області затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між процесуальним керівником у кримінальному провадженні та 30-річним жителем цього району.
Перебуваючи на іспитовому терміні за незаконне заволодіння транспортним засобом, у квітні 2020 року молодик викотив із двору свого дядька автомобіль Nissan і, незважаючи на те, що був нетверезим, сів зав кермо та поїхав кататися.
У подальшому він
...
Читати далі »
25.06.2020 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 1501
(0)
« назад
1
2
...
109
110
111
112
113
...
388
389
вперед »