Новини
Всі новини
Полтавщина
Гребінківська ОТГ
Новини Гребінки
Події
Суспільство
Освіта
Здоров'я
Культура
Спорт
Актуально
Актуальні новини
Зверніть увагу!
Шкільний екран
Соціальний захист
Міська рада
Лубенська РДА
Прес-реліз
Технології
Відео-калейдоскоп
Уроки Photoshop
Корисне
Всі матеріали
Освіта
Суспільство
Він і вона
Кулінарія
Краса, мода, стиль
Корисні поради
Здоров'я
Хобі
Правова допомога
Довідкова
Історія Гребінківщини
Довідник підприємств
Оголошення
Всі оголошення
Нерухомість
Робота
Авто, мото, вело
Будівництво/ремонт
Послуги
Дім і сад
Побутові товари
Дитячий світ
Комп'ютери
Тварини
Інше
Фото
Відео
Суспільне Полтава
Телестудія Лубни
Телестудія Миргород
Канал «Зміст»
ІРТ Полтава
Кременчуцькі Новини
Поліція Полтавщини
Гребінківська ОТГ
Чорнухи Video
Музичні кліпи
Інші відео
Форум
Блоги
Рідне місто моє
Блог "Літературний клуб"
Історії маленького міста
Персони
Жіночий блог
Хобі-блог - Чим зайнятися у вільний час?
Хорошулька
Вітання, подяка, репліка
Спорт-блог
Афіша
Афіша Гребінки
Афіша Полтавщини
Архів новин
Новини Гребінки
Новини Полтавщини
Новини громади
Події
Суспільство
Освіта
Культура
Здоров'я
Спорт
Технології
Новини Полтавщини TV
Всі новини Гребінки, останні новини дня у Гребінці та Полтавщині
У Полтаві підняли кримськотатарський прапор
26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора.
Це неофіційне свято, що відзначається за рішенням органів самоврядування кримськотатарського народу з 2010 року.
Воно символізує єдність, наступність поколінь кримських татар та їхню боротьбу за свободу і право на самовизначення.
На знак вшанування етнічного символу одного з корінних народів України – кримських татар – заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко
...
Читати далі »
26.06.2024 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 429
(0)
Аграрії Полтавщини можуть отримати державну підтримку за трьома напрямами
Сільгоспвиробники з Полтавщини можуть отримати державну підтримку за трьома напрямами. Від сьогодні Державний аграрний реєстр розпочав прийом заявок.
Як розповів начальник ОВА Філіп Пронін, на окрему субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільгосппризначення. Взяти участь можуть виробники, що мають у власності чи користуванні до 120 га земель.
Із 27 червня можна подавати заявки на спеціальні бюджетні дотації дл
...
Читати далі »
25.06.2024 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 309
(0)
У Полтавській ОВА провели навчання з антикорупційного законодавства
20 червня 2024 року в Полтавській обласній військовій адміністрації в межах забезпечення взаємодії щодо ефективності, прозорості та доброчесності роботи органів влади, відповідно до плану-графіку проведення навчальних заходів із антикорупційної тематики, затвердженого Антикорупційною програмою Полтавської обласної військової (державної) адміністрації на 2023-2025 роки, проведено онлайн навчання для працівників облвійськадміністрації, райвійськадміністрацій та
...
Читати далі »
24.06.2024 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 383
(0)
На Полтавщині у червні 141 людина отримала допомогу на догляд за тяжкохворими дітьми
Родинам, що виховують тяжкохворих дітей, яким не встановлено інвалідність, на державному рівні передбачена фінансова допомога.
Її отримують батьки, зокрема і прийомні, усиновлювачі, батьки-вихователі, опікуни.
Розмір щомісячної виплати – два прожиткові мінімуми відповідно до віку дитини: до 6 років – 5126 грн; від 6 до 18 років – 6392 грн.
«Допомога призначається незалежно від одержання на дитину інших видів державної допо
...
Читати далі »
21.06.2024 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 536
(0)
Жителі Полтавщини отримали 303 кредити в межах програми «єОселя»
У травні 29 мешканців Полтавщини скористалися державною програмою «єОселя». Отримали пільгових іпотечних кредитів на 39 млн грн.
Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
«Із початку дії цієї ініціативи в області видали 303 кредити на 362 млн грн. Найбільше – військовослужбовцям і силовикам, медикам та вчителям», – сказав Філіп Пронін.
...
Читати далі »
21.06.2024 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 482
(0)
На Полтавщині визначили 79 місць масового відпочинку біля водойм
Цього року на водоймах Полтавської області загинуло 22 людини, з них – 4 дитини. Останні випадки сталися в Горішньоплавнівській та Зіньківській громадах.
Про це повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини заступник начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Сліпець.
На час купального сезону місцеві органи влади на території області визначили 79 місць масово
...
Читати далі »
21.06.2024 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 535
(0)
Фінансова спроможність громад Полтавщини: експерти склали рейтинг
Експерти дослідили динаміку показників фінансової спроможності територіальних громад Полтавської області.
Дані аналізували на основі показників 2021 року та виконання бюджетів у 2023 році.
Про це повідомили на порталі "Децентралізація".
Порівняльний аналіз зробили в розрізі 11 індикативних показників, розрахованих на підставі даних про чисельність населення та показників виконання бюджету відповідної громади, за раніше р
...
Читати далі »
19.06.2024 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 572
(0)
У червні з обласного бюджету спрямують понад 6 млн грн на матеріальну допомогу жителям Полтавщини
578 жителів Полтавщини отримають матеріальну допомогу в червні. Таке рішення ухвалили на засіданні профільної комісії ОВА.
Для виплат спрямували майже 6,2 млн грн з обласного бюджету.
Зокрема сім’ям загиблих, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, нададуть понад 2,7 млн грн. 136 військовослужбовцям, які отримали поранення, буде виплачено від 5 до 20 тисяч гривень, залежно від ступеня тяжкості захворювання, на суму 1 млн 190 т
...
Читати далі »
19.06.2024 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 464
(0)
Із початку року місцеві бюджети Полтавщини отримали 7,7 млрд грн податкових надходжень
Податок на доходи фізичних осіб – основне джерело наповнення місцевих бюджетів Полтавщини. Більше половини від загального обсягу.
За п'ять місяців поточного року надійшло 4,3 млрд грн. Порівняно з аналогічним періодом 2023-го цей показник збільшився на 21%. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Другий за обсягом – єдиний податок. Бюджети отримали 1 млрд грн, що на 141,5 млн грн більше ніж торік. Плати за землю – 743 млн грн, акцизного податку &ndas
...
Читати далі »
12.06.2024 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 478
(0)
6,3 млрд гривень надійшло до місцевих бюджетів громад Полтавщини за 5 місяців
За п'ять місяців до бюджетів громад Полтавщини надійшло 6,3 млрд грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року – на 18% більше.
Про це розповів начальник ОВА Філіп Пронін.
Найкращі показники зростання доходів бюджетів – у Новоселівській, Щербанівській, Градизькій, Зіньківській та Оржицькій громадах.
Темпи приросту відсутні у Лохвицькій, Опішнянській, Петрівсько-Роменській, Краснолуцькій, В
...
Читати далі »
11.06.2024 | Категорія:
Полтавщина
| Переглядів: 474
(0)
« назад
1
2
...
22
23
24
25
26
...
388
389
вперед »