Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

16.06.2023

Продавали за передплатою: на Полтавщині викрили інтернет-шахраїв


Поліція Полтавщини викрила групу Інтернет-шахраїв, які «продавали» за передплатою автомобільні запчастини, техніку та смартфони


Продавали за передплатою: на Полтавщині викрили інтернет-шахраївДля шахрайських оборудок спільники використовували популярний Інтернет-майданчик, залишали під оголошеннями з товаром фіктивні позитивні відгуки «клієнтів» та надсилали покупцям сфальшовані електронні бланки відправлень.

Після отримання передплати або повної суми, продавець розчинявся в онлайн-просторі – змінював стару сім-карту на нову та не відповідав на листи в чаті онлайн-платформи. Про це повідомив начальник обласної поліції Євген Рогачов.

Шахрайську схему викрили оперативники карного розшуку та кіберполіції Полтавської області спільно зі слідчими Слідчого управління обласної поліції, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури. Правоохоронці встановили причетність до обману Інтернет-покупців групи чоловіків, віком від 24 до 27 років, які мешкають в Полтавському районі.

Євген Рогачов зазначив:
 
«Слідчі провели близько десятка санкціонованих обшуків за адресами проживання фігурантів та вилучили понад 30 мобільних телефонів, понад 20 банківських карт різних фінансових установ, більше сотні сім-карт, ноутбуки, планшети, документи, гроші, флеш-накопичувачі, автомобіль марки BMW та інші речові докази. У рамках відкритого кримінального провадження вирішується питання щодо повідомлення чоловікам про підозри у вчиненні шахрайств та обрання їм запобіжних заходів».

На даний час тривають оперативні заходи та слідчі дії щодо встановлення епізодів злочинної діяльності фігурантів, можливих співучасників та осіб, які зазнали шкоди від шахрайських дій.

Слідчим управлінням поліції Полтавщини здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство, вчинене з використанням електронно-обчислювальної техніки) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Продавали за передплатою: на Полтавщині викрили інтернет-шахраїв


Продавали за передплатою: на Полтавщині викрили інтернет-шахраїв


Схожі матеріали:
👁 524
Категорія: Події
Теги: шахрайство




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Юні футболістки Гребінківської громади здобули п... Юні футболістки Гребінківської громади здобули п...
Удар по енергетиці Полтавської громади Удар по енергетиці Полтавської громади
Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че... Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че...
У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ... У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ...
У Гребінківській школі мистецтв провели благодій... У Гребінківській школі мистецтв провели благодій...
Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»... Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»...
На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень поже... На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень поже...
На Полтавщині зросла кількість жертв після нічно... На Полтавщині зросла кількість жертв після нічно...
На Полтавщині продовжують відновлювати дороги: р... На Полтавщині продовжують відновлювати дороги: р...
На Полтавщині тимчасово змінили рух приміських п... На Полтавщині тимчасово змінили рух приміських п...
На Полтавщині підготували 40 центрів для проведе... На Полтавщині підготували 40 центрів для проведе...
Біль, який не минає: Гребінка вшанувала 40-ті ро... Біль, який не минає: Гребінка вшанувала 40-ті ро...
У Гребінці засяяли нові зірки: підсумки «Зорепад... У Гребінці засяяли нові зірки: підсумки «Зорепад...
Електрички з Гребінки скасовують: що зміниться д... Електрички з Гребінки скасовують: що зміниться д...
На Полтавщині розглядатимуть справу стосовно обв... На Полтавщині розглядатимуть справу стосовно обв...
ДТП на трасі Київ—Харків—Довжанський: рух усклад... ДТП на трасі Київ—Харків—Довжанський: рух усклад...
У Полтавській області викрили схему отримання гр... У Полтавській області викрили схему отримання гр...
У Семенівці розслідують викрадення мотоцикла: за... У Семенівці розслідують викрадення мотоцикла: за...
У водоймі в Лазірках знайдено тіло чоловіка; роз... У водоймі в Лазірках знайдено тіло чоловіка; роз...
Полтавщина увійшла до п’ятірки лідерів цифрової ... Полтавщина увійшла до п’ятірки лідерів цифрової ...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ