Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Освіта
27.12.2013
Прокуратура Гребінківського району на захисті прав інтелектуальної власності

Боротьба з "піратством" є одним з пріоритетних завдань СОТ

Прокуратура Гребінківського району на захисті прав інтелектуальної власності

Питання захисту прав інтелектуальної власності в Україні є надзвичайно актуальним, оскільки наша держава вважається одним з найбільших у світі ''піратом" продуктів інтелектуальної власності.

Україна із вступом до Світової організації торгівлі (далі -СОТ), приєднанням до Бернської конвенції, Конвенцї їз охорони та заохочення різноманітних форм культурного самовираження, інших міжнародних конвенцій та договорів зобов'язалась ужити заходів, спрямованих на охорону авторського та суміжних прав.

Боротьба з "піратством" є одним з пріоритетних завдань СОТ, яке полягає у забезпеченні повного і достовірного обліку результатів господарських операцій, пов'язаних з використанням культурних товарів, з дотриманням економічних інтересів творців, виробників таких об'єктів і держави, в якій вони використовуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДМС Полтавщини застерігає щодо небезпеки шахрайських дій з боку приватних фірм при оформленні закордонного паспорта

Проте стан протидії "піратству" в Україні на цей час не відповідає міжнародним зобов'язанням України.

Перебування України у СОТ зобов'язує інших її учасників вжити аналогічних заходів впливу.

В зв'язку з чим прокуратурою Гребінківського району проведено ряд суттєвих перевірок, під час яких виявлено значну кількість порушень законодавства про інтелектуальну власність, а саме, більшість установ м. Гребінка та Гребінківського району мали інстальовані на комп'ютерах неліцензійні програми, за результатами перевірок прокуратурою району вносилися подання про усунення виявлених порушень норм законодавства, чим вживалося дієвих заходів до усунення вказаних негативних проявів.

Водночас, перевірка на даному напрямку прокуратурою району продовжується.

Гребінчин край


Схожі матеріали:
   Категорія: Освіта | Переглядів: 1150
Теги: Боротьба з піратством, Гребінка, Гребінківський район, прокуратура
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ