7 липня районній газеті „Пирятинські вісті“ виповнилося 100-років з дня заснування, саме 100 років тому, в далекому, буремному 1917 році вийшов перший номер нашої районки. Про це Grebenka.com повідомили у Пирятинській районній державній адміністрації.
Увесь цей час, невтомно, номер за номером редактори та журналісти творили справжній літопис нашого району – його історію, традиції, соціально-економічний розвиток.І саме газета „Пирятинські вісті“ стала трибуною громадської думки, своєрідним мостом між владою і людьми, провідником патріотизму і любові до рідного краю.
Тож з нагоди такої поважної події у приміщенні адмінбудинку відбулося урочисте зібрання.
Привітати колектив районної газети завітало чимало гостей: керівництво району – голова райдержадміністрації Олег Куча, заступник голови районної ради Олексій Гусак, міський голова Олексій Рябоконь, депутати обласної ради Іван Близнюк та Андрій Сімонов, колеги з Лубенського, Чорнухинського, Лохвицького, Гребінківського та Оржицького районів.
На адресу головного редактора та трудового колективу газети „Пирятинські вісті“ лунало багато привітань та слів подяки.
За активну життєву позицію, творчу майстерність з нагоди 100 річного ювілею газети, працівників редакції „Пирятинські вісті“ було відзначено почесними Грамотами обласної ради, райдержадміністрації, районної та міської ради, подарунками, грошовими нагородами та квітами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині розпочалися жнива
У свою чергу, редактор газети Оксана Бондаренко вручила подяки ветеранам, які багато років плідно працювали в редакції та типографії часопису.
Гарним подарунком для всіх присутніх, стали музичні вітання у виконанні учасників художньої самодіяльності районного будинку культури, народних самодіяльних фольклорних колективів „Горлиця“ с. Давидівка та „Заспів “ с. Саинівка, вокального ансамблю клубу "Ветеран", Вікторійського ВІА „Мрія“, тріо „Водограй“, співочого колективу „Березичі“ .
Схожі матеріали:
|