Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
14.05.2022
Реформа Укрпошти: на Пирятинщині з 1 червня запрацюють пересувні відділення

Для користувачів «Укрпошти» будуть доступними всі послуги, зокрема, й доставка пенсій, сплата комунальних платежів, поповнення мобільного рахунку

на Пирятинщині з 1 червня запрацюють пересувні відділенняВ Україні триває реформа «Укрпошти», в рамках якої в більшості населених пунктів на заміну стаціонарним відділенням вводяться в дію пересувні.

На Пирятинщині така система запрацює з 1 червня цього року. Стаціонарно лишаться працювати лише відділення у Пирятині, Березовій Рудці та Великій Кручі, де кількість населення сягає понад 1200 осіб.

Як здійснюватиметься робота таких відділень, - про це говорили на зустрічі обласного керівництва АТ «Укрпошта» з керівництвом міської ради, старостами, депутатами. Керівник Полтавської обласної дирекції «Укрпошти» Юрій Набасов відзначив, що практика пересувних відділень уже діє по більшості областей України.

На Полтавщині вона впроваджується дещо пізніше. У зв’язку з початком війни старт робіт змістився на 2 місяці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як приготувати ідеальний рис?

Для користувачів «Укрпошти» будуть доступними всі послуги, зокрема, й доставка пенсій, сплата комунальних платежів, поповнення мобільного рахунку, отримання періодичних видань та оформлення передплати на них. Різниця полягатиме в тому, що надаватимуть їх не у звичних поштових відділеннях - для цього приїздитимуть спецавтомобілі й відповідні фахівці.

на Пирятинщині з 1 червня запрацюють пересувні відділення

Протягом наступних двох тижнів пересувні поштові відділення на території Пирятинської громади працюватимуть в тестовому режимі. В цей час буде напрацьовуватися зручний графік, відпрацьовуватимуться маршрути.
 

на Пирятинщині з 1 червня запрацюють пересувні відділення

 

Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 601
Теги: пирятин, реформа, Березова Рудка, Укрпошта, Велика Круча
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ