Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
11.06.2021
«Спільно будемо напрацьовувати концепцію розвитку спортивного комплексу в Гребінці», – Олег Синєгубов

За словами дитячого тренера із легкої атлетики Олени Тарасюк, у громаді добре розвивається настільний теніс, легка атлетика і жіночий футзал.

Спортивний комплекс в Гребінці

«Спільно будемо напрацьовувати концепцію розвитку спортивного комплексу в Гребінці», – Олег Синєгубов11 червня голова Полтавської облдержадміністрації у межах робочої поїздки до Гребінківської територіальної громади відвідав місцевий спортивний комплекс та ознайомився зі специфікою його функціонування.

Спортивний комплекс був споруджений у 1995 році і є одним із найбільших в Україні. До його складу входять стадіон із футбольним полем, біговими доріжками, легкоатлетичний манеж, спортзал, тенісні корти, волейбольні, баскетбольні майданчики, спеціальні тренажери. Стадіон розрахований на 5,5 тисяч місць. Поблизу розташовані Будинок культури, кафе, танцювальний майданчик, дитячі атракціони.

«Найперше я хочу подякувати людям, які фактично на власному ентузіазмі зберегли цю досить велику і потужну базу. Звісно, можна багато говорити про той стан приміщень, який є наразі. Але маємо розуміти: сюди не вкладалася жодна копійка з моменту забудови, а сама громада не в змозі утримувати цей комплекс, – зауважив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Нещодавно до нас звернулися з ініціативою прийняти цей об’єкт на баланс області. Однак ми хочемо утримувати не лише саме приміщення. Для нас важлива концепція розвитку. Вона повинна бути реальною, а не обіцянкою. Це має бути спортивно-навчальна база для майбутніх спортсменів із волейболу, легкої атлетики, гандболу, де проводитимуться змагання».


Спортивний комплекс в Гребінці
 
 
«Спортивний комплекс будували покоління людей, тут виростали спортивні династії. Фактично це єдина жива артерія, яка залишилася у Гребінці, де немає виробництва. Тому ми дуже хочемо, щоб він функціонував на повну за всіма спортивними напрямками та послугами. Ми готові йти на співпрацю, щоб цей комплекс був корисним і потрібним для всієї Полтавщини, бо спорт – це порятунок нації», – сказала депутат обласної ради Людмила Мірошниченко.

За словами дитячого тренера із легкої атлетики Олени Тарасюк, у громаді добре розвивається настільний теніс, легка атлетика і жіночий футзал. Переконані, що спортивний комплекс повинен жити. Адже тут перспективна молодь і тренери, які є фанатами своєї справи.


Спортивний комплекс в Гребінці
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всі новини Гребінки, останні новини дня у Гребінці та Полтавщині

За словами Олега Синєгубова, попереду всіх очікує нелегка спільна робота.
 
«Спільно будемо напрацьовувати концепцію розвитку спортивного комплексу в Гребінці. Будемо комунікувати з профільним міністерством молоді та спорту, спортивними асоціаціями, громадою. Потім прийматимемо виважене рішення й втілюватимемо його в життя. Спортивний комплекс має стати свого роду об’єднуючим кластером, навколо якого вирує життя, будується інфраструктура, створюються нові робочі місця, де проводять змагання, тренувальні збори. І такі осередки повинні бути в кожній громаді», – сказав Олег Синєгубов.

Від створення таких кластерів у різних напрямках залежить розвиток, добробут та рівень життя у територіальних громадах.

Спортивний комплекс в Гребінці


Спортивний комплекс в Гребінці


Спортивний комплекс в Гребінці


Спортивний комплекс в Гребінці


$IMAGE8$


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 4290
Теги: танцювальний майданчик, Гребінка, будинок культури, кафе, Спортивний комплекс, дитячі атракціони
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ