Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
14.02.2012
Ти живеш у наший пам’яті та серцях, Євгене


Ти живеш у наший пам’яті та серцях, Євгене

Ювілей знаменитого земляка для гребінківців - це можливість глибше пізнати творчість письменника, вивчити його життєвий шлях, збагнути його по-справжньому.

У ювілейний для нашого міста рік, у Гребінківській загальноосвітній школі №2, проведено ряд заходів, спрямованих на виконування пам’яті нашого славного земляка, відомого поета-байкаря, ім’я якого носить наше місто – Євгена Павловича Гребінки: виставка ілюстрацій до байок поета, конкурс читців-декламаторів його творів, випуск стінгазет присвячених ювілейній даті та інше.
 
1 лютого 2012 р. у приміщенні центральної бібліотеки відбувся вечір по вшануванню 200-літнього ювілею поета-земляка Є.П Гребінки «Між нас тобі, поета. Жити, як і між тих, хто прийде після нас».  
Учні школи реалізували задум колективу Гребінківської центральної районної бібліотеки по вшануванню 200-річчя з дня народження славного земляка та популяризації його творів серед учнівської молоді.

Старшокласники підготували літературно – музичну композицію. "Ти живеш у наший пам’яті та серцях, Євгене”.

Ведучі святкового дійства розповіли про 'Життя і творчість письменника, учні читали його байки, лірику, прозвучав безсмертний романс "Очи черные". Школярі познайомилися з книгою О. І. Припутня "Євген Павлович Гребінка і Гребінківщина" та збіркою поезій А. Денисенка "Сяйво Акніберг або біля джерел Гребінчиного Яру". Краєзнавець Олексій Іванович Припутень розповів про роботу над створенням книги, про працю в архівах, бібліотеках, про радість відкриття нового, ще не відомого.

Редактор районної газети "Гребінчин край" повідомила, як весь колектив райгазети працював над виданням книг О. Припутня та А. Денисенка, щоб внести свій вкладу відзначення 200 - літнього ювілею Євгена Гребінки. Бібліограф О. В. Іващенко на завершення свята познайомила всіх присутніх з книгами, представленими на постійно діючій виставці "Є. П. Гребінка: байкар, прозаїк, поет...».

Із усього побаченого і почутого, як з мозаїчних фрагментів складався образ людини, що прожила лише 36 років, а встигла зробити так багато, щоб залишити достойний слід в історії України.

За матеріалами: Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1088
Теги: Денисенко, виставка, 200-річчя, Припутень, ювілей, бібліотека, Євген Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ