Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
05.11.2021
У Гребінці підобліковим пробації розповіли про здоровий спосіб життя

Мотивуємо суб'єктів пробації до ведення здорового способу життя

У Гребінці підобліковим пробації розповіли про здоровий спосіб життя

У Гребінці підобліковим пробації розповіли про здоровий образ життя3 листопада персоналом Лубенського районного сектору пробації №1 спільно з КНП «Гребінківський ЦПМСД» для суб’єктів пробації проведено профілактичний захід щодо ведення здорового способу життя.

Його мета полягала у тому, щоб донести до підоблікових важливу інформацію про здоров’я, фактори, що впливають на здоров’я, сформувати негативне ставлення до шкідливих звичок та бажання навчитися дбати про власне  здоров’я. Під час заходу йшлося про  профілактику захворювань на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, хвороби, що передаються статевим шляхом.

Після бесіди суб’єкти пробації  мали можливість заключити декларації з сімейними лікарями КНП «Гребінківський ЦПМСД» та отримали компетентні індивідуальні консультації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для чого потрібен вітамін С: пояснення лікарів

Заходи аналогічного формату організовуються працівниками пробації з метою   не тільки проінформувати учасників про здоровий спосіб життя, але й сприяти усвідомленню відповідальності за своє здоров’я, допомогти усвідомити і визнати зроблені помилки, визначити суть проблем та спільно знайти шляхи їх вирішення.


У Гребінці підобліковим пробації розповіли про здоровий образ життя
 
 
У Гребінці підобліковим пробації розповіли про здоровий спосіб життя


Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 1085
Теги: здоровий спосіб життя, Гребінка, пробація
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ