|
05.06.2023 У Лубенській громаді атестати отримали 409 випускників шкіл (ФОТО)
| ||
У останні дні травня та на початку червня для багатьох учнів Лубенської громади пролунав останній дзвоник, що ознаменував кінець напруженого навчального року.Урочисті лінійки з цієї нагоди проводилися оремо в кожному загальноосвітньому закладі, за рішенням адміністрацій шкіл. Загалом для 6946 учнів Лубенської громади навчальний рік закінчився, а для 409-х випускників він став фінішною прямою, за якою чекає доросле, самостійне життя. Про це повідомляється на сторінці Facebook Лубенської міської ради 2 червня свято останнього дзвоника відбулося у ЗШ № 2 (академічному ліцеї ім. братів Шеметів), на якому був присутній Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Маргарита Комарова, депутат міської ради Катерина Скуратовська, батьки школярів та гості урочистої лінійки. Тож добіг кінця дуже непростий навчальний рік, хтось з учнів закінчив лише перший клас, хтось початкову школу, а дехто попрощається зі своєю альма-матір’ю назавжди, здобувши загальну середню освіту. Про це говорила у своєму зверненні до шкільної спільноти директор ЗШ №2 Наталя Брекало, настановчі слова якої були звернені головним чином до випускників. Стрункі й красиві юнаки та дівчата ще, ніби учора, невпевнено прийшли на шкільне подвір’я разом з батьками, а сьогодні до них була прикута загальна увага. Привітав одинадцятикласників із визначною подією, а учнівсько-викладацький колектив із закінченням чергового навчального року Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко. Він побажав, аби молодь зробила правильний вибір у житті, опанувавши омріяні професії та реалізувавши всі свої мрії й задуми. Побажав найстаршим учням школи мирного неба, особистих успіхів та перемог. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реорганізація освітньої мережі в умовах воєнного стану Мудрі слова звучали від мами випускниці, депутата міської ради Катерини Скуратовської. Протягом урочистої лінійки згадували усі навчальні будні, успіхи та досягнення шкільної родини, вшанували хвилиною мовчання героїв, які поклали життя за Україну, дякували адміністрації та вчителям ШЗ №2, батькам, - усім, хто організовував та підтримував належний рівень навчального процесу протягом року. На закінчення свята останнього дзвоника випускниця Марія Міценко виконала для присутніх на святі "Гімн школи", автором якого є сама. Закінчилася остання шкільна лінійка незабутнім шкільним вальсом.
Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

У останні дні травня та на початку червня для багатьох учнів Лубенської громади пролунав останній дзвоник, що ознаменував кінець напруженого навчального року.




























