Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

21.02.2023

У Лубенській громаді триває втілення проєкту з безпеки цивільного населення


Заходи відбуваються в рамках проєкту "Захищені старостати: створення пунктів безпеки в старостинських округах Лубенської громади.


У Лубенській громаді триває втілення проєкту з безпеки цивільного населенняУ Лубенській громаді триває втілення проєкту з безпеки цивільного населення. Інформаційно – просвітницькі заходи вже відбулись у Засульському, Войнихівському, Вищебулатецькому, Новаківському, Мгарському старостинських округах та в місті Лубни.

Проводить зустрічі з активними мешканцями старостатів і молоддю Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ». Практичні заняття містять у собі три важливі безпекові компоненти:  перша медична допомога в умовах війни, мінно – вибухова безпека та медіагігієна під час воєнного стану.  

Організатори проводять ці заняття, адже переконані, що знання про головні правила безпеки під час війни допоможуть зменшити шкоду цивільному населенню та зберегти якомога більше життів. Для цього налагодили співпрацю з  Управлінням культури і мистецтв виконавчого комітету Лубенської міської ради, координують діяльність з Лубенською публічною бібліотекою імені Володимира Малика, філіями сільських бібліотек та сільських будинків культури. Долучаються до проєкту і заклади освіти.  

Для просвітницької роботи вдалося зібрати професійну команду тренерів – інструкторів та волонтерів. Заняття з домедичної допомоги в умовах війни проводять викладач Лубенського медичного фахового коледжу Тарас Веремійчик і членкині волонтерського загону "Милосердя", студентки ІV курсу Анастасія Кононенко та Анастасія Василенко. Заняття з мінно – вибухової безпеки проводить начальник інженерної служби Лубенської ДФТГ, вчитель - методист Петро Химич. Блок, який присвячений медіагієні веде психологиня Юлія Пода.


втілення проєкту з безпеки цивільного населення


втілення проєкту з безпеки цивільного населення
 

Завдяки проєкту звичайні мешканці громади дізнаються багато необхідної для безпеки і збереження життя в умовах воєнного стану інформації, задають питання та на практиці можуть відпрацювати де - які навички, наприклад накладання турнікету. Проводять не тільки просвітницькі кола, а і обладнують  інформаційні пункти мобільними стендами з безпеки цивільного населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Великій Британії розробили «дрон-камікадзе», надрукований на 3D-принтері, для допомоги Україні

втілення проєкту з безпеки цивільного населення


втілення проєкту з безпеки цивільного населення
 

Заходи відбуваються в рамках проєкту "Захищені старостати: створення пунктів безпеки в старостинських округах Лубенської громади. Медіаграмотність. Безпека. Медицина". Проєкт фінансується CIVIC в рамках проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва». Проєкт фінансується урядом Канади.
 

втілення проєкту з безпеки цивільного населення


втілення проєкту з безпеки цивільного населення


втілення проєкту з безпеки цивільного населення


Схожі матеріали:
👁 405
Категорія: Полтавщина
Теги: Твій Світ, безпека цивільного населення, Лубни
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
У Пирятині відбувся концерт пам'яті Григорія Левченка (ФО... У Пирятині відбувся концерт пам'яті Григорія Левченка (ФО...
На Полтавщині зареєстровано землетрус На Полтавщині зареєстровано землетрус
На Полтавщині в ДТП травмувалась 63-річна пасажирка На Полтавщині в ДТП травмувалась 63-річна пасажирка
В Пирятині запрацював благодійний проєкт «Соціальна шафа» В Пирятині запрацював благодійний проєкт «Соціальна шафа»
У Полтавській області двох жінок убило струмом на подвір’... У Полтавській області двох жінок убило струмом на подвір’...
У Гребінківській громаді попрощалися із померлим військов... У Гребінківській громаді попрощалися із померлим військов...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ