Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

30.12.2019

У Пирятині шанують народні звичаї: щедрувальна група продовжує вітати пирятинців


У святковому національному вбранні артисти створювали гарний настрій та святкову атмосферу


У Пирятині шанують народні звичаї: щедрувальна група продовжує вітати пирятинцівНовий Рік та Різдво Христове чекають із нетерпінням і дорослі, і діти. Здавна українці в ці дні співають колядки, щедрівки, гурти ходять від хати до хати з вітаннями. У Пирятині шанують народні звичаї.

З метою відтворення та збереження народних свят і традицій, створення передноворічного настрою, щедрувальна група Пирятинського культурно-громадського центру сьогодні щиро та весело вітала пирятинців на вулицях Замок, Спартака та Полтавська.

У святковому національному вбранні, із яскравою зіркою в руках,  з Снігуркою та Дідом Морозом,  з українськими щедрувальними  піснями та колядками артисти створювали гарний настрій та святкову атмосферу. Хлопчики та дівчатка із задоволенням розповідали новорічні вірші, щедрівки та колядки. А за свої чудові виступи отримали солодкий подаруночок від Діда Мороза.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині тривають «ялинкові» рейди – поліція перевіряє ринки і місця стихійної торгівлі

Привітав земляків і міський голова Олексій Рябоконь. Побажав у Новому 2020 році добра, миру та всіляких гараздів.

30 грудня щедрувальна  група вітатиме жителів Заріччя, Замостища та вул. Січових Стрільців.

 

У Пирятині шанують народні звичаї

 

У Пирятині шанують народні звичаї

 

У Пирятині шанують народні звичаї

 

У Пирятині шанують народні звичаї

 

У Пирятині шанують народні звичаї

 

У Пирятині шанують народні звичаї

 

У Пирятині шанують народні звичаї
 

Пирятинська міська рада


Схожі матеріали:
👁 903
Категорія: Полтавщина
Теги: щедрування, пирятин, новий рік, Різдво Христове, народні звичаї




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... Гребінківська громада долучилася до велопробігу ...
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... У Гребінківській громаді попрощаються із загибли...
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... У Гребінці яскраво стартували літні канікули для...
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на...
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього...
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт...
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... На Полтавщині після російської атаки зруйновано ...
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах...
У Гребінківській громаді попрощалися із захисник... У Гребінківській громаді попрощалися із захисник...
Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз... Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз...
Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн... Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн...
На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ... На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ...
У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м... У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м...
На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ... На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ...
Юні футболістки Гребінківської громади здобули п... Юні футболістки Гребінківської громади здобули п...
Удар по енергетиці Полтавської громади Удар по енергетиці Полтавської громади
Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че... Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че...
У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ... У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ...
У Гребінківській школі мистецтв провели благодій... У Гребінківській школі мистецтв провели благодій...
Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»... Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ