Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

28.09.2022

У Пирятинській громаді продовжуються роботи з ремонту мереж водопостачання

Наразі підрядна організація ПП "Аверс-05" працює у Грабарівці

У Пирятинській громаді продовжуються роботи з ремонту мереж водопостачанняУ населених пунктах Пирятинської громади продовжуються роботи з ремонту мереж водопостачання.

Відповідно до заходів програми "Питна вода Пирятинської міської територіальної громади на 2021-2022 роки" на фінансування ремонтів водогонів з бюджету громади виділено 2,616 мільйона гривень.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

Наразі підрядна організація ПП "Аверс-05" працює у Грабарівці. Загалом на двох вулицях цього населеного пункту планується провести заміну 870 метрів водогону.

Вартість виконання робіт становить 199,2 тисячі гривень. В результаті близько 20 сільських домоволодінь буде перепідключено до замінених на сучасні, якісні труб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Створення нових робочих місць – основа розвитку Пирятинської громади

Роботи по заміні водогону у Грабарівці планується завершити до кінця поточного тижня.

Принагідно нагадуємо всім абонентам на необхідності дотримання платіжної дисципліни і своєчасної сплати за спожиту воду! Адже лише стабільне надходження коштів на рахунки підприємства є запорукою його успішного функціонування та надання безперебійних послуг споживачам.
 

Ремонт мереж водопостачання


Ремонт мереж водопостачання


Схожі матеріали:
👁 542
Категорія: Полтавщина
Теги: мережа водопостачання, ремонт, водопостачання, Пирятинська громада
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ