Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
12.11.2019
У Полтаві представлено нового голову обласної державної адміністрації Олега Синєгубова

Представили нового голову Полтавської облдержадміністрації

Представили нового голову Полтавської ОДА

У Полтаві представлено нового голову обласної державної адміністрації Олега СинєгубоваПерший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов за дорученням Глави держави представив громаді Полтавщини нового голову обласної держаної адміністрації Олега Синєгубова.

Сергій Трофімов вручив голові Полтавської облдержадміністрації службове посвідчення, Указ про призначення та побажав успіхів на новій посаді.

Він закликав громаду й депутатів місцевих рад підтримати Олега Синєгубова та продемонструвати злагоджену командну роботу на благо Полтавщини.

«Головне завдання Президента – покращити життя людей.

До голів адміністрацій ті ж вимоги. У них має бути нульова толерантність до корупції, вони мають слідкувати за цільовим використанням коштів державного бюджету. Олег Синєгубов також повинен закінчити процес децентралізації в області й максимально залучити інвестиції в регіон», – повідомив Сергій Трофімов.


Представили нового голову Полтавської облдержадміністрації


Олег Синєгубов подякував Главі держави та його команді за довіру й окреслив пріоритетні завдання на посаді.

«У першу чергу проведу аудит усіх раніше прийнятих рішень та оціню їхню ефективність. На Полтавщині значна кількість обласних програм, більшість із яких неефективні. Також у регіоні будуть відкриті два офіси – інвестиційний та офіс реформ. Маю надію, що з вашою допомогою зможу створити дієву команду, щоб кожен житель області відчув покращення життя на собі», – наголосив очільник облдержадміністрації.

Керівник облдержадміністрації також повідомив, що особливу увагу на новій посаді приділятиме створенню нових робочих місць, будівництву й залучення інвестицій. Уже за місяць пообіцяв представити громаді конкретний план дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «На Полтавщині знижується рівень неформальної зайнятості», – Сергій Щербак

У залі засідань Полтавської обласної ради, де відбулося представлення голови ОДА, були присутні міські голови, директори усіх департаментів та управлінь ОДА, представники районних державних адміністрацій, ОТГ, журналісти, а також громадськість. Охочі мали змогу поставити питання голові Полтавської ОДА Олегу Синєгубову. Питання громадськості стосувалися роботи силових структур, захисту прав журналістів, розвитку промисловості та агробізнесу.

Представили нового голову Полтавської облдержадміністрації
 

Довідка.

Олег Синєгубов народився 10 серпня 1983 року в Харкові. Проходив службу в органах внутрішніх справ, працював на викладацькій роботі, зокрема деканом факультету в Харківському нацональному університететі внутрішніх справ.

 

Представили нового голову Полтавської облдержадміністрації

 

Представили нового голову Полтавської облдержадміністрації

 

Представили нового голову Полтавської облдержадміністрації

 

Представили нового голову Полтавської облдержадміністраціїСхожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 858
Теги: президент, ОДА, Полтавщина, голова адміністрації
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ