Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

03.07.2017

В Гребінці відбулось свято музики і мототехніки (ФОТО)


Особливістю цьогорічної процедури реєстрації була можливість зареєструватись попередньо через інтернет


В Гребінці відбулось свято музики і мототехнікиМото-рок-фестиваль “Небеса”, заснований Олександром Катрушем та Олександром Вельбоєм, давно став невід’ємною частиною Гребінки та району. В 1999 році було започатковано традицію, яка мала назву “Фестиваль молодіжної музики”, згодом до заходу приєднались байкери, і в 2008 році подія набула формату байк-злету та отримала назву “Мото-рок-фестиваль “Небеса”.

З невеличкого концерту пам’яті друга і земляка Василя Деркача фест перетворився на захід, присвячений пам’яті людей, чиє життя обірвалось у молодому віці. “Час згадати друзів” - таким є слоган фестивалю. Адже кожному з присутніх є кого згадати!
 
Попри чутки, що ширились Гребінкою, ніби “Небеса” дійшли до моменту агонії, фестиваль відбувся на рівні, і навіть дощ, гроза і відсутність світла не зіпсували свято!
 
Вагомий внесок у проведення цьогорічного фестивалю зробив гребінківський міський голова В.І. Колісніченко. Окрім допомоги, яка висловилась у вирішенні ряду питань та необхідному забезпеченні, мер міста вшанував організаторів неофіційним візитом у парк та пригостився стравами польової кухні.
 
Цьогоріч до постійних організаторів приєдналась команда київських ентузиастів на чолі з байкером на ім’я Feliks. Кияни організували цілодобову роботу реєстраційно-організаційного пункту. Як виявилось, недарма, бо деякі гості дістались фестивалю лише вночі.

Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка
 

На реєстрації також знаходився пункт надання медичної допомоги. На щастя, оцінити кваліфікацюю медичного працівника не довелось нікому, лише кілька осіб звернулись до медбрата по медикаменти.
 
Намет для реєстраційного пункту було надано Гребінківським районним Будинком культури, який також забезпечив фестивальну сцену звуком та світлом у перший концертний вечір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небеса 2016
 
Генеральний партнер фестивалю - кафетерій “Карпати” - не лише відпускав гостям страви та напої, а ще й охолоджував розігріте на пекучому сонці пиво та інші напої, що приносили гості.

 
Небеса 2017, м. Гребінка
 
 
Байкери, що придбали реєстраційні пакети, отримали значок, наклейку, браслет зі стрічок, бейджик учасника та лотерейний номер, який давав шанс виграти приз. Також зареєстрованих гостів пригощали смачними стравами на польовій кухні.

Особливістю цьогорічної процедури реєстрації була можливість зареєструватись попередньо через інтернет.

Кожен, хто зареєструвався попередньо, отримав знижку на пакет, а тих, хто відрізнився при реєстрації онлайн (привів найбільшу кількість народу, реєструвався пізно вночі тощо), кияни заохотили подарунками.


 
Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка


Небеса 2017, м. Гребінка

Grebenka.com


Схожі матеріали:
👁 2470
Категорія: Суспільство
Теги: Небеса. 2017, фестиваль, Мото-рок фестиваль, Гребінка




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...
У Пирятині командир роти, за версією слідства, в... У Пирятині командир роти, за версією слідства, в...
Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі... Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі...
Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при... Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при...
Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс... Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац... Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит... У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит...
Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера... Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ