|
09.05.2020 В Гребінківській ОТГ вшанували пам'ять загиблих учасників Другої світової війни
| ||
Сьогодні, 9 травня 2020 року, у Гребінківській об'єднаній громаді вшанували пам'ять усіх загиблих і померлих учасників найжорстокішої війни ХX століття - Другої світової, поклавши квіти до пам'ятників загиблим воїнам у місті Гребінка і селах Слободо-Петрівці та Мар'янівці.У покладанні взяли участь міський голова Віталій Колісніченко, керівники району, районної ради ветеранів, представники громадськості. Шановні ветерани, дорогі жителі Гребінківської громади! Сьогодні особливий день, особлива дата - День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 75 річниця Великої Перемоги! Минають роки, і все далі від нас незабутня весна 1945 року. Найсвітлішою та найдорожчою залишається вона в пам’яті мільйонів людей. Та разом з тим травневі дні сповнені гіркоти і болю, адже кожна українська родина втратила в боях рідну людину. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто поклав своє життя, щоб зупинити фашистську навалу. Згадуємо з величезною шаною та вдячністю наших ветеранів, які здобули цю жадану перемогу та принесли мир на нашу землю. Низько вклоняємося всім трудівникам тилу, дітям і жінкам війни, які зробили особистий неоціненний внесок у здобуття тієї Великої Перемоги над заклятими фашистськими окупантами. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Гребінківщині вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні Свідків тієї страшної війни залишилися одиниці, і кожного з них, а також їхні родини і родини тих ветеранів, які не дожили до сьогоднішньої визначної дати, вітаємо зі світлим Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Дякуємо кожному з Вас, шановні ветерани, діти війни, солдатські вдови, за ратний подвиг та багаторічну працю в повоєнні роки! Бажаємо Вам міцного здоров'я, оптимізму, бадьорості духу, довголіття! На жаль, і сьогодні на сході нашої країни йде війна, і багато наших земляків, як і інші українські воїни, боронять рідну українську землю, захищаючи незалежність та цілісність Батьківщини. Щира подяка Вам і шана за сьогоднішній героїзм, силу духу, відвагу і мужність! Бажаємо Вам повернутися додому живими і здоровими! Вітаємо усіх жителів та гостей Гребінківської громади! Нехай у ваших родинах панує мир і злагода, дитячий сміх і добро, оселі повняться щастям та любов’ю! З Днем Перемоги вас, дорогі земляки!
Гребінківська міська рада Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінці обговорили соціальну підтримку ветера... |
У Гребінківській громаді одного підрядника обрал... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
У Гребінківській громаді День батька провели з б... |
У Гребінці затримали чоловіка, який замовив псих... |
У Гребінківській громаді посилюють співпрацю з в... |
Гребінківська громада втратила Захисника України... |
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... |
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... |
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... |
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... |
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... |
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... |
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... |
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... |
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... |
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... |
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... |
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

Сьогодні, 9 травня 2020 року, у Гребінківській об'єднаній громаді вшанували пам'ять усіх загиблих і померлих учасників найжорстокішої війни ХX століття - Другої світової, поклавши квіти до пам'ятників загиблим воїнам у місті Гребінка і селах Слободо-Петрівці та Мар'янівці.





































