Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Здоров'я
24.03.2012
Ви і ваш комп'ютер


Ви і ваш комп'ютер

- Якщо у тебе слабкий зір, обов'язково користуйся при роботі окулярами або контактними лінзами, причому з точно підібраними діоптріями.

- Якщо ти сама вибираєш комп'ютер, постарайся вибрати монітор з плоским екраном.

- Через кожну годину, якою б захоплюючою або грошовою не була твоя робота, роби перерву на 5-7 хвилин.

- Через кожні дві години перерву треба збільшити - за правилами техніки безпеки тобі тут покладені 15 хвилин.

- Облаштовувавши своє робоче місце, стеж, щоб в спину, у боки тобі не  "світив" чужий монітор, і пам'ятай, що найбільш шкідливе випромінювання - це випромінювання від задньої панелі.

- Навіть якщо ти не любителька молока і живих квітів, тобі пора звикнути до думки, що і те, і інше для тебе тепер - життєва необхідність, тому пий молоко у будь-якому вигляді і розводь будь-які квіти.

Твердження, що підкорило весь світ, про те що "кактус ", що стоїть біля комп'ютера, "з'їдає" левову частку шкідливих випромінювань, сьогодні зустрічає серйозні заперечення учених. За їх словами, "якби кактус знаходився між екраном і користувачем - ймовірно, його здатність поглинати випромінювання заслуговувала б на увагу".

Інакше,  поглинювальні" властивості кактуса дорівнюють таким у будь-якого іншого предмета.

Схожі матеріали:
   Категорія: Здоров'я | Переглядів: 814
Теги: Зір, Ви, комп'ютер
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ